Gå til hovedindhold

Chieftec Classic Series BD-25B-350GPB Tower Micro ATX 350Watt Strømforsyning Sort

ChieftecComputerkomponenterEAN: 0755243076359
Pris fra 738 krtil 898 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 160 kr (18% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 730 kr 30. maj

Sammenlign priser på Chieftec Classic Series BD-25B-350GPB Tower Micro ATX 350Watt Strømforsyning Sort og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 738 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Chieftec Classic Series - Kabinet - Tower - Sort
738 kr
Til butik
Chieftec Classic Series - Kabinet - Tower - Sort billede

Produktinformation

Tower, micro ATX 350 watt, sort, USB/Lyd

Produktspecifikationer

Mærke: Chieftec
Kategori: Kabinet
Artikel nr.: BD-25B-350GPB
EAN: 0755243076359
Varenr.: 2802881
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Chieftec Classic Series BD-25B-350GPB Tower Micro ATX 350Watt Strømforsyning Sort
898 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Chieftec Classic Series BD-25B-350GPB Tower Micro ATX 350Watt Strømforsyning Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Chieftec Classic Series BD-25B-350GPB Tower Micro ATX 350Watt Strømforsyning Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK738 kr777 krKøb
2CompuMail DK898 kr898 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Chieftec Classic Series BD-25B-350GPB Tower Micro ATX 350Watt Strømforsyning Sort

PriceData har fulgt prisen på Chieftec Classic Series BD-25B-350GPB Tower Micro ATX 350Watt Strømforsyning Sort i 182 dage. Laveste pris i perioden er 730 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 1.745 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.117 kr.

Den nuværende pris på 738 kr er 34% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 17% den seneste måned. Der er registreret 39 prisfald og 32 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 72 prisændringer for Chieftec Classic Series BD-25B-350GPB Tower Micro ATX 350Watt Strømforsyning Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 72 prisændringer for Chieftec Classic Series BD-25B-350GPB Tower Micro ATX 350Watt Strømforsyning Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026738 kr8 kr (1%)
30. maj 2026730 kr34 kr (4%)
28. maj 2026764 kr171 kr (18%)
25. maj 2026935 kr4 kr (0%)
23. maj 2026939 kr1 kr (0%)
22. maj 2026940 kr49 kr (5%)
21. maj 2026989 kr48 kr (5%)
19. maj 2026941 kr49 kr (5%)
3. maj 2026892 kr100 kr (10%)
1. maj 2026992 kr3 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret