Gå til hovedindhold

Lavabo Studio NoRim væghængt toilet med soft close sæde, matsort

LavaboToiletterEAN: 5711402321222
Pris fra 2.494 krtil 5.275 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 2.781 kr (53% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.279 kr 13. mar.

Sammenlign priser på Lavabo Studio NoRim væghængt toilet med soft close sæde, matsort og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2494 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LAVABO Studio væghængt toilet rimless m/slim toiletsæde matsort
2.494 kr
Til butik
LAVABO Studio væghængt toilet rimless m/slim toiletsæde matsort billede

Produktspecifikationer

Kategori: Toiletter
Farve: 1
Artikel nr.: 10306157
EAN: 5711402321222
Varenr.: 10203070
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Hngeskl Studio rimless, med sde, matsort
2.595 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Lavabo Studio NoRim væghængt toilet med soft close sæde, matsort
3.906,19 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Lavabo Studio væghængt toilet, uden skyllekant, mat sort
4.299 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Lavabo Studio væghængt toilet, uden skyllekant, mat sort
5.275 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lavabo Studio NoRim væghængt toilet med soft close sæde, matsort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lavabo Studio NoRim væghængt toilet med soft close sæde, matsort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK2.494 kr2.693 krKøb
2WATTOO.DK2.595 kr2.595 krKøb
3EL-GROSSISTEN3.906,19 kr3.906,19 krKøb
4CompletVVS4.299 kr4.299 krKøb
5BilligVVS DK5.275 kr5.275 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lavabo Studio NoRim væghængt toilet med soft close sæde, matsort

PriceData har fulgt prisen på Lavabo Studio NoRim væghængt toilet med soft close sæde, matsort i 184 dage. Laveste pris i perioden er 2.279 kr (registreret d. 13. marts 2026), højeste er 2.655 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.455 kr.

Den nuværende pris på 2.494 kr er 2% over normalprisen. Der er registreret 6 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for Lavabo Studio NoRim væghængt toilet med soft close sæde, matsort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for Lavabo Studio NoRim væghængt toilet med soft close sæde, matsort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. apr. 20262.494 kr161 kr (6%)
29. apr. 20262.655 kr60 kr (2%)
19. apr. 20262.595 kr101 kr (4%)
18. apr. 20262.494 kr10 kr (0%)
10. apr. 20262.484 kr186 kr (8%)
24. mar. 20262.298 kr111 kr (5%)
20. mar. 20262.409 kr111 kr (4%)
15. mar. 20262.520 kr241 kr (11%)
13. mar. 20262.279 kr19 kr (1%)
7. mar. 20262.298 kr111 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret