Gå til hovedindhold

LAURITZ KNUDSEN Opus® 74 pakning f/sammenbygning, af underlag, lysegrå.

Lauritz KnudsenBelysningEAN: 5703302145282
Pris fra 17 krtil 36 kr
12 forhandlere

Prisforskel: 19 kr (53% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 16,18 kr 16. mar.

Sammenlign priser på LAURITZ KNUDSEN Opus® 74 pakning f/sammenbygning, af underlag, lysegrå. og køb billigst

12 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 17 kr. 12 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
LK Opus 74 Pakning for sammenbygning, Lysegrå
17 kr
Til butik
LK Opus 74 Pakning for sammenbygning, Lysegrå billede

Produktinformation

Pakning for sammebygning af Opus 74 underlag.Tekniske specifikationerFarve: Lysegrå

Produktspecifikationer

Kategori: Installationsmateriel
Farve: light gray
EAN: 5703302145282
Varenr.: 1017049532
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK Opus 74 Pakning for sammenbygning, Lysegrå
17 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
OPUS® 74 - Sammenbygnings Pakning
17,58 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
OPUS® 74 - Sammenbygnings Pakning
17,58 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Opus ® 74 Pakning For Sammenbygning For Underlag, Lysegrå
18 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Opus74 pakn sammenbyg lg
18,75 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Opus 74 Pakning for sammenbygning, Lysegrå
19 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Opus 74 pakning
19 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK OPUS 74 pakning for sammenbygning, lysegrå
19 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
20,54 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Opus 74 Pakn F Sammenbyg Lg
21,25 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK OPUS 74 pakning for sammenbygning i lysegrå
36 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAURITZ KNUDSEN Opus® 74 pakning f/sammenbygning, af underlag, lysegrå. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAURITZ KNUDSEN Opus® 74 pakning f/sammenbygning, af underlag, lysegrå. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl17 kr17 krKøb
2LavprisVærktøj17 kr17 krKøb
3EL-GROSSISTEN17,58 kr17,58 krKøb
4EL-NETSALG17,58 kr17,58 krKøb
5Elvvs.dk18 kr18 krKøb
6MaintainIt18,75 kr18,75 krKøb
7BilligVVS DK19 kr19 krKøb
8Greenline19 kr19 krKøb
9Proshop DK19 kr58 krKøb
10CS MEGASTORE DK20,54 kr59,54 krKøb
11vvsfittings.dk21,25 kr21,25 krKøb
12LavprisVVS36 kr36 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LAURITZ KNUDSEN Opus® 74 pakning f/sammenbygning, af underlag, lysegrå.

PriceData har fulgt prisen på LAURITZ KNUDSEN Opus® 74 pakning f/sammenbygning, af underlag, lysegrå. i 147 dage. Laveste pris i perioden er 16,18 kr (registreret d. 16. marts 2026), højeste er 17 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 17 kr.

Den nuværende pris på 17 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 4 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for LAURITZ KNUDSEN Opus® 74 pakning f/sammenbygning, af underlag, lysegrå.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for LAURITZ KNUDSEN Opus® 74 pakning f/sammenbygning, af underlag, lysegrå. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. mar. 202617 kr
16. mar. 202616,18 kr
22. feb. 202617 kr
21. feb. 202616,9 kr
20. feb. 202617 kr
6. feb. 202616,9 kr
5. feb. 202617 kr
2. feb. 202616,9 kr
7. jan. 202617 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret