Gå til hovedindhold

LAURITZ KNUDSEN Opus® 74 pakning 2 modul.

Lauritz KnudsenBelysningEAN: 5703302145312
Pris fra 32 krtil 38 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 6 kr (16% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 31 kr 24. apr.

Sammenlign priser på LAURITZ KNUDSEN Opus® 74 pakning 2 modul. og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 32 kr. 11 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
LK Opus 74 ekstra pakning 2 modul
32 kr
Til butik
LK Opus 74 ekstra pakning 2 modul billede

Produktinformation

Bruges til planforsænket montage af OPUS 74 indsatse i dåser. Pakningen er selvklæbende således at den hænger fast i indsatsen.Tekniske specifikationerStørrelse: 2 modul

Produktspecifikationer

Kategori: Installationsmateriel
Farve: black
Størrelse: 2 module
EAN: 5703302145312
Varenr.: 1017049561
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK OPUS 74 pakning 2 modul
32 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK Opus 74 ekstra pakning 2 modul
34 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Opus ® 74 Planforsænket 2 Modul Pakning
34 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
34,56 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Opus74 Planf 2M Pakning
35,68 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Opus 74 Ekstra pakning 2 modul
37 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
OPUS® 74 - Pakning 2M
37,43 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
OPUS® 74 - Pakning 2M
37,43 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Opus74 planf 2m pakning
37,5 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga Opus 74 2 modul pakninger
38 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAURITZ KNUDSEN Opus® 74 pakning 2 modul. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAURITZ KNUDSEN Opus® 74 pakning 2 modul. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl32 kr32 krKøb
2Proshop DK32 kr71 krKøb
3LavprisVærktøj34 kr34 krKøb
4Elvvs.dk34 kr34 krKøb
5CS MEGASTORE DK34,56 kr73,56 krKøb
6Billigelogvvs.dk35,68 kr35,68 krKøb
7BilligVVS DK37 kr37 krKøb
8EL-GROSSISTEN37,43 kr37,43 krKøb
9EL-NETSALG37,43 kr37,43 krKøb
10MaintainIt37,5 kr37,5 krKøb
11Greenline38 kr38 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LAURITZ KNUDSEN Opus® 74 pakning 2 modul.

PriceData har fulgt prisen på LAURITZ KNUDSEN Opus® 74 pakning 2 modul. i 85 dage. Laveste pris i perioden er 31 kr (registreret d. 9. marts 2026), højeste er 33 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 32 kr.

Den nuværende pris på 32 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for LAURITZ KNUDSEN Opus® 74 pakning 2 modul.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for LAURITZ KNUDSEN Opus® 74 pakning 2 modul. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202632 kr1 kr (3%)
5. maj 202633 kr1 kr (3%)
4. maj 202632 kr1 kr (3%)
24. apr. 202631 kr1 kr (3%)
23. apr. 202632 kr1 kr (3%)
9. mar. 202631 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret