Gå til hovedindhold

LAURITZ KNUDSEN OPUS 66 UNDERLAG 45 MM HØJT, 2 MODUL, HVID

Lauritz KnudsenEludstyrEAN: 5703302169554
Pris fra 42,56 krtil 52,03 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 9,47 kr (18% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 40 kr 22. maj

Sammenlign priser på LAURITZ KNUDSEN OPUS 66 UNDERLAG 45 MM HØJT, 2 MODUL, HVID og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 42.56 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LAURITZ KNUDSEN OPUS 66 UNDERLAG 45 MM HØJT, 2 MODUL, HVID
42,56 kr
Til butik
LAURITZ KNUDSEN OPUS 66 UNDERLAG 45 MM HØJT, 2 MODUL, HVID billede

Produktspecifikationer

Kategori: Rammer & Tangenter
Farve: 1
Artikel nr.: 503N6402
EAN: 5703302169554
Varenr.: 8490948
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
LK Opus ® 66 underlag 2 modul, H=45mm, hvid
45 kr
Til butik
LK Opus ® 66 underlag 2 modul, H=45mm, hvid billede

Produktinformation

Har stor indbygningsdybde, og kan derfor anvendes til alle OPUS66 indsatse, inkl. lysdæmper, sidejord stikkontakt, data udtag m.v. Kan vendes 90 grader. Kan monteres med skruetårne, varenr 503N0010 (tilkøb). Indsatsene klipses på direkte uden brug af værk...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: LK OPUS 66 Underlag
EAN: 5703302169554
Varenr.: 2655810
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Opus66 Underlag 45Mm 2M Hv
47,82 kr
Til butik
Opus66 Underlag 45Mm 2M Hv billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Hardware
EAN: 5703302169554
Varenr.: 8014732460354
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Opus66 Underlag, 2 modul, 45 mm, hvid
49,75 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Opus66 underlag 45mm 2m hv
50 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
OPUS66 UNDERLAG 45MM 2M HV
52,03 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAURITZ KNUDSEN OPUS 66 UNDERLAG 45 MM HØJT, 2 MODUL, HVID koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAURITZ KNUDSEN OPUS 66 UNDERLAG 45 MM HØJT, 2 MODUL, HVID koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK42,56 kr81,56 krKøb
2Elvvs.dk45 kr45 krKøb
3Billigelogvvs.dk47,82 kr47,82 krKøb
4WATTOO.DK49,75 kr49,75 krKøb
5MaintainIt50 kr50 krKøb
6EL-GROSSISTEN52,03 kr52,03 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LAURITZ KNUDSEN OPUS 66 UNDERLAG 45 MM HØJT, 2 MODUL, HVID

PriceData har fulgt prisen på LAURITZ KNUDSEN OPUS 66 UNDERLAG 45 MM HØJT, 2 MODUL, HVID i 178 dage. Laveste pris i perioden er 38 kr (registreret d. 11. februar 2026), højeste er 45 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 41 kr.

Den nuværende pris på 42,56 kr er 4% over normalprisen. Prisen er steget 6% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for LAURITZ KNUDSEN OPUS 66 UNDERLAG 45 MM HØJT, 2 MODUL, HVID. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for LAURITZ KNUDSEN OPUS 66 UNDERLAG 45 MM HØJT, 2 MODUL, HVID de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 202642,56 kr2,56 kr (6%)
22. maj 202640 kr1 kr (2%)
20. maj 202641 kr1 kr (2%)
17. maj 202642 kr1 kr (2%)
15. maj 202641 kr1,56 kr (4%)
8. maj 202642,56 kr1,56 kr (4%)
7. maj 202641 kr1 kr (3%)
6. maj 202640 kr2 kr (5%)
1. maj 202642 kr1 kr (2%)
30. apr. 202641 kr4 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret