Gå til hovedindhold

LAURITZ KNUDSEN LK OPUS66® enkelt stikkontakt side jord med hvid afdækning 1 modul.

Lauritz KnudsenBelysningEAN: 5703302166607
Pris fra 92 krtil 199 kr
13 forhandlere

Prisforskel: 107 kr (54% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 91 kr 28. mar.

Sammenlign priser på LAURITZ KNUDSEN LK OPUS66® enkelt stikkontakt side jord med hvid afdækning 1 modul. og køb billigst

13 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 92 kr. 13 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
92 kr
Til butik
LAURITZ KNUDSEN LK OPUS66® enkelt stikkontakt side jord med hvid afdækning 1 modul. billede

Produktspecifikationer

Kategori: Afbrydere & Stikkontakter
Farve: 1
Artikel nr.: 501N6361
EAN: 5703302166607
Varenr.: 6033034
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK opus66® enkelt stikkontakt side jord med hvid afdækning 1m
92 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
LK Opus 66 Schuko stikkontakt, 1 modul, Hvid
102 kr
Til butik
LK Opus 66 Schuko stikkontakt, 1 modul, Hvid billede

Produktinformation

LK Opus 66 stikkontakt er beregnet til planforsænket montage i dåser for indmuring, indstøbning og til isætning forfra, dåse for blankmur, dåse til lette skillevægge samt på underlag og panelunderlag. Leveres med tangent/afdækning. Er konstrueret med pill...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Installationsmateriel
Farve: white
EAN: 5703302166607
Varenr.: 1017060618
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Opus 66 stikkontakt schuko 1 modul, hvid
109 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
LK OPUS ® 66 Schuko med sidejord stikkontakt 1 modul - Hvid
111 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Opus66 Side Jord Enkelt Stikkontakt Hv
115,38 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
LK OPUS 66, Stikkontakt med side-jord (Schuko), 1 modul - Lauritz Knudsen
117 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
LK Opus 66 schukostikkontakt 1m - hvid
117,98 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
LK Opus 66 schukostikkontakt 1m - hvid
117,98 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Opus66 side jord enkelt stikkontakt hv
120 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Opus 66 Side Jord Enk. Stikkontakt 1M Hv
141,25 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Opus 66 Schuko stikkontakt, 1 modul, Hvid
179 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK Opus 66 stikkontakt, 1 modul i hvid
199 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 13 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAURITZ KNUDSEN LK OPUS66® enkelt stikkontakt side jord med hvid afdækning 1 modul. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 13 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAURITZ KNUDSEN LK OPUS66® enkelt stikkontakt side jord med hvid afdækning 1 modul. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK92 kr131 krKøb
2Proshop DK92 kr131 krKøb
3LavprisEl102 kr102 krKøb
4Greenline109 kr109 krKøb
5Elvvs.dk111 kr111 krKøb
6Billigelogvvs.dk115,38 kr115,38 krKøb
7WATTOO.DK117 kr117 krKøb
8EL-GROSSISTEN117,98 kr117,98 krKøb
9EL-NETSALG117,98 kr117,98 krKøb
10MaintainIt120 kr120 krKøb
11vvsfittings.dk141,25 kr141,25 krKøb
12BilligVVS DK179 kr179 krKøb
13LavprisVVS199 kr199 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LAURITZ KNUDSEN LK OPUS66® enkelt stikkontakt side jord med hvid afdækning 1 modul.

PriceData har fulgt prisen på LAURITZ KNUDSEN LK OPUS66® enkelt stikkontakt side jord med hvid afdækning 1 modul. i 184 dage. Laveste pris i perioden er 91 kr (registreret d. 24. december 2025), højeste er 96 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 93 kr.

Den nuværende pris på 92 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 14 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for LAURITZ KNUDSEN LK OPUS66® enkelt stikkontakt side jord med hvid afdækning 1 modul.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for LAURITZ KNUDSEN LK OPUS66® enkelt stikkontakt side jord med hvid afdækning 1 modul. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. apr. 202692 kr1 kr (1%)
24. apr. 202693 kr1 kr (1%)
17. apr. 202694 kr1 kr (1%)
30. mar. 202695 kr4 kr (4%)
28. mar. 202691 kr4 kr (4%)
24. mar. 202695 kr4 kr (4%)
21. mar. 202691 kr4 kr (4%)
5. mar. 202695 kr1 kr (1%)
4. mar. 202696 kr2 kr (2%)
2. mar. 202694 kr2 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret