Gå til hovedindhold

LAURITZ KNUDSEN LK FUGA Wiser Trådløs enkelt relæ, hvid

Pris fra 380,25 krtil 487,5 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 107,25 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 372,66 kr 7. maj

Sammenlign priser på LAURITZ KNUDSEN LK FUGA Wiser Trådløs enkelt relæ, hvid og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 380.25 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
LK FUGA Wiser Trådløs enkelt relæ, hvid
380,25 kr
Til butik
LK FUGA Wiser Trådløs enkelt relæ, hvid billede

Produktinformation

LK FUGA Wiser Trådløs enkelt relæ, hvid

Produktspecifikationer

EAN: 3606487112976
Varenr.: 15898750845263
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
LK Fuga Wiser relæ, 1 modul, hvid
397 kr
Til butik
LK Fuga Wiser relæ, 1 modul, hvid billede

Produktinformation

Trådløst relæ til smart styring nem installation i Fuga-ramme Med dette smarte relæ fra LK Fuga-serien får du en enkel løsning til at styre lys eller andre elektriske installationer i hjemmet. Relæet passer i en standard Fuga-ramme og kan bruges til at o...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Installationsmateriel
Farve: white
EAN: 3606487112976
Varenr.: 1017061251
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LAURITZ KNUDSEN LK FUGA Wiser Trådløs enkelt relæ, hvid
397 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga Wiser relæ, 1 modul, hvid
439 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga Wiser relæ, 1 modul, hvid
449 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Fuga wiser 1m enkelt relæ hvid
487,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAURITZ KNUDSEN LK FUGA Wiser Trådløs enkelt relæ, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAURITZ KNUDSEN LK FUGA Wiser Trådløs enkelt relæ, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN380,25 kr380,25 krKøb
2LavprisEl397 kr397 krKøb
3CS MEGASTORE DK397 kr436 krKøb
4Greenline439 kr439 krKøb
5BilligVVS DK449 kr449 krKøb
6MaintainIt487,5 kr487,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LAURITZ KNUDSEN LK FUGA Wiser Trådløs enkelt relæ, hvid

PriceData har fulgt prisen på LAURITZ KNUDSEN LK FUGA Wiser Trådløs enkelt relæ, hvid i 131 dage. Laveste pris i perioden er 372,66 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 481,4 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 400 kr.

Den nuværende pris på 380,25 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for LAURITZ KNUDSEN LK FUGA Wiser Trådløs enkelt relæ, hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for LAURITZ KNUDSEN LK FUGA Wiser Trådløs enkelt relæ, hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026380,25 kr14,75 kr (4%)
23. maj 2026395 kr14,75 kr (4%)
9. maj 2026380,25 kr7,59 kr (2%)
7. maj 2026372,66 kr25,34 kr (6%)
6. maj 2026398 kr25,34 kr (7%)
23. apr. 2026372,66 kr42,34 kr (10%)
22. apr. 2026415 kr42,34 kr (11%)
19. apr. 2026372,66 kr42,34 kr (10%)
18. apr. 2026415 kr42,34 kr (11%)
15. apr. 2026372,66 kr38,34 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret