Gå til hovedindhold

LAURITZ KNUDSEN LK FUGA® koksgrå afdækning til enkelt schuko stikkontakt 1 modul.

Lauritz KnudsenEludstyrEAN: 5703302166461
Pris fra 18 krtil 33 kr
13 forhandlere

Prisforskel: 15 kr (45% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på LAURITZ KNUDSEN LK FUGA® koksgrå afdækning til enkelt schuko stikkontakt 1 modul. og køb billigst

13 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 18 kr. 13 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
LK Fuga afdækning for schuko stikkontakt med jord, 1 modul, koksgrå
18 kr
Til butik
LK Fuga afdækning for schuko stikkontakt med jord, 1 modul, koksgrå billede

Produktinformation

Afdækning for stikkontakt med sidejord, 1 modul.

Produktspecifikationer

Kategori: Installationsmateriel
Farve: Charcoal gray
Størrelse: Width 45 mm
EAN: 5703302166461
Varenr.: 1017060472
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK Fuga afdækning for schuko m/jord, 1 modul, koksgrå
20 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Fuga Afd Stikk Sidejord 1m Kg
20 kr
Til butik
Fuga Afd Stikk Sidejord 1m Kg billede

Produktinformation

LK FUGA-rammer, -dåser og underlag er testet sammen med LK FUGA-indsatse. Schneider Electric kan ikke garantere for kvaliteten og overholdelse af gældende standarder, såfremt LK FUGA-produkter anvendes med produkter fra andre fabrikater.

Produktspecifikationer

Kategori: LK Varekartotek
EAN: 5703302166461
Varenr.: 2403237
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
20,33 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Fuga Afdækning Stikk Side Jord 1M Kg
20,44 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga afdækning for schuko stikkontakt med jord, 1 modul, koksgrå
21 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga afdækning for schuko stikkontakt med jord, 1 modul, koksgrå
21 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Fuga afdækning stikk side jord 1m kg
21,25 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
LK FUGA - Afdkning til stikkontakt med sidejord, 1 modul, koksgr
23,25 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
LK FUGA afdækning for stikkontakt side jord 1 modul, Koksgrå, AAK530D8061
25 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
LK Fuga afdækning til 1m stikkontakt med sidejord - koksgrå
25,73 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
LK Fuga afdækning til 1m stikkontakt med sidejord - koksgrå
25,73 kr
Til butik
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga afdækning for schuko stikkontakt med jord, 1 modul, koksgrå
33 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 13 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAURITZ KNUDSEN LK FUGA® koksgrå afdækning til enkelt schuko stikkontakt 1 modul. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 13 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAURITZ KNUDSEN LK FUGA® koksgrå afdækning til enkelt schuko stikkontakt 1 modul. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl18 kr18 krKøb
2LavprisVærktøj20 kr20 krKøb
3Elvvs.dk20 kr20 krKøb
4CS MEGASTORE DK20,33 kr59,33 krKøb
5Billigelogvvs.dk20,44 kr20,44 krKøb
6BilligVVS DK21 kr21 krKøb
7Greenline21 kr21 krKøb
8MaintainIt21,25 kr21,25 krKøb
9WATTOO.DK23,25 kr23,25 krKøb
10vvsfittings.dk25 kr25 krKøb
11EL-GROSSISTEN25,73 kr25,73 krKøb
12EL-NETSALG25,73 kr25,73 krKøb
13LampeGuru.dk33 kr33 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LAURITZ KNUDSEN LK FUGA® koksgrå afdækning til enkelt schuko stikkontakt 1 modul.

PriceData har fulgt prisen på LAURITZ KNUDSEN LK FUGA® koksgrå afdækning til enkelt schuko stikkontakt 1 modul. i 181 dage. Laveste pris i perioden er 18 kr (registreret d. 13. april 2026), højeste er 21 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 20 kr.

Den nuværende pris på 18 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for LAURITZ KNUDSEN LK FUGA® koksgrå afdækning til enkelt schuko stikkontakt 1 modul.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for LAURITZ KNUDSEN LK FUGA® koksgrå afdækning til enkelt schuko stikkontakt 1 modul. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. maj 202618 kr2 kr (10%)
11. maj 202620 kr2 kr (11%)
24. apr. 202618 kr2 kr (10%)
23. apr. 202620 kr2 kr (11%)
13. apr. 202618 kr2 kr (10%)
2. mar. 202620 kr1 kr (5%)
1. mar. 202621 kr1 kr (5%)
23. jan. 202620 kr
16. jan. 202619,95 kr
15. jan. 202620 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret