Gå til hovedindhold

LAURITZ KNUDSEN LK FUGA AIR SLIM forfradåse IP40 Vindtæt 2½ modul, Orange- I pose for DIY

Lauritz KnudsenDåserEAN: 5703302166119
Pris fra 85,84 krtil 170 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 84,16 kr (50% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 85 kr 25. maj

Sammenlign priser på LAURITZ KNUDSEN LK FUGA AIR SLIM forfradåse IP40 Vindtæt 2½ modul, Orange- I pose for DIY og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 85.84 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LAURITZ KNUDSEN LK FUGA AIR SLIM forfradåse IP40 Vindtæt 2½ modul, Orange- I pose for DIY
85,84 kr
Til butik
LAURITZ KNUDSEN LK FUGA AIR SLIM forfradåse IP40 Vindtæt 2½ modul, Orange- I pose for DIY billede

Produktspecifikationer

Kategori: Dåser
Farve: 1
Artikel nr.: 5703302166119
EAN: 5703302166119
Varenr.: 7255717
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
LK FUGA ® Air Slim forfradåse, orange 2,5 modul
105 kr
Til butik
LK FUGA ® Air Slim forfradåse, orange 2,5 modul billede

Produktinformation

Air SLIM forfradåse anvendes til montage af FUGA indsatse i hulrumsvægge Hulsav 65 mm 100V00121L skal anvendes. Kan monteres i pladevægge og lofter med pladetykkelse fra 9 til 35 mm. Gips dog min. 13 mm. Dåserne kan ikke kombineres. Anvendes med SLIM tekn...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: LK FUGA Air Forfradåser
EAN: 5703302166119
Varenr.: 2794281
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Blist fuga air slim forfradåse 2,5m
170 kr
Til butik
Blist fuga air slim forfradåse 2,5m billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: underlag
Farve: orange
EAN: 5703302166119
Varenr.: 1017063602

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAURITZ KNUDSEN LK FUGA AIR SLIM forfradåse IP40 Vindtæt 2½ modul, Orange- I pose for DIY koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAURITZ KNUDSEN LK FUGA AIR SLIM forfradåse IP40 Vindtæt 2½ modul, Orange- I pose for DIY koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK85,84 kr124,84 krKøb
2Elvvs.dk105 kr105 krKøb
3MaintainIt170 kr170 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LAURITZ KNUDSEN LK FUGA AIR SLIM forfradåse IP40 Vindtæt 2½ modul, Orange- I pose for DIY

PriceData har fulgt prisen på LAURITZ KNUDSEN LK FUGA AIR SLIM forfradåse IP40 Vindtæt 2½ modul, Orange- I pose for DIY i 87 dage. Laveste pris i perioden er 85 kr (registreret d. 9. marts 2026), højeste er 115 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 90 kr.

Den nuværende pris på 85,84 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for LAURITZ KNUDSEN LK FUGA AIR SLIM forfradåse IP40 Vindtæt 2½ modul, Orange- I pose for DIY. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for LAURITZ KNUDSEN LK FUGA AIR SLIM forfradåse IP40 Vindtæt 2½ modul, Orange- I pose for DIY de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202685,84 kr
25. maj 202685 kr
24. maj 202685,84 kr
6. maj 202685 kr9 kr (10%)
5. maj 202694 kr9 kr (11%)
24. apr. 202685 kr9 kr (10%)
23. apr. 202694 kr9 kr (11%)
5. apr. 202685 kr30 kr (26%)
4. apr. 2026115 kr30 kr (35%)
24. mar. 202685 kr9 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret