Gå til hovedindhold

LAURITZ KNUDSEN Klemmedæksel for UM-s og UM-l til nuværende og gammel type hvid

Lauritz KnudsenEludstyrEAN: 5703302140980
Pris fra 455 krtil 517,5 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 62,5 kr (12% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 391 kr 21. mar.

Sammenlign priser på LAURITZ KNUDSEN Klemmedæksel for UM-s og UM-l til nuværende og gammel type hvid og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 455 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LAURITZ KNUDSEN Klemmedæksel for UM-s og UM-l til nuværende og gammel type hvid
455 kr
Til butik
LAURITZ KNUDSEN Klemmedæksel for UM-s og UM-l til nuværende og gammel type hvid billede

Produktspecifikationer

Kategori: Diverse tavlemateriel
Farve: 1
Artikel nr.: 169D0075
EAN: 5703302140980
Varenr.: 1911495
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK Terminal Cover for UM-S og UM-L Hvid
455 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Klemmedksel For Um-S & Um-L hvid
465 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
KLEMMEDÆKSEL FOR UM-S OG UM-L H
476,7 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Klemmedæksel For Um-s Og Um-l H
481 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK klemmedæksel til UM-s og UM-l
499 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Klemmedæksel For Um-S Og Um-L H
501,01 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK klemmedæksel til UM-s og UM-l
509 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Klemmedæksel for um-s og um-l h
517,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAURITZ KNUDSEN Klemmedæksel for UM-s og UM-l til nuværende og gammel type hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAURITZ KNUDSEN Klemmedæksel for UM-s og UM-l til nuværende og gammel type hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK455 kr494 krKøb
2Proshop DK455 kr494 krKøb
3WATTOO.DK465 kr465 krKøb
4EL-GROSSISTEN476,7 kr476,7 krKøb
5Elvvs.dk481 kr481 krKøb
6Greenline499 kr499 krKøb
7Billigelogvvs.dk501,01 kr501,01 krKøb
8BilligVVS DK509 kr509 krKøb
9MaintainIt517,5 kr517,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LAURITZ KNUDSEN Klemmedæksel for UM-s og UM-l til nuværende og gammel type hvid

PriceData har fulgt prisen på LAURITZ KNUDSEN Klemmedæksel for UM-s og UM-l til nuværende og gammel type hvid i 165 dage. Laveste pris i perioden er 383 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 455 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 420 kr.

Den nuværende pris på 455 kr er 8% over normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for LAURITZ KNUDSEN Klemmedæksel for UM-s og UM-l til nuværende og gammel type hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for LAURITZ KNUDSEN Klemmedæksel for UM-s og UM-l til nuværende og gammel type hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. maj 2026455 kr14 kr (3%)
9. maj 2026441 kr9,87 kr (2%)
7. maj 2026431,13 kr9,87 kr (2%)
6. maj 2026441 kr9,87 kr (2%)
23. apr. 2026431,13 kr9,87 kr (2%)
22. apr. 2026441 kr9,87 kr (2%)
19. apr. 2026431,13 kr9,87 kr (2%)
18. apr. 2026441 kr9,87 kr (2%)
15. apr. 2026431,13 kr20,13 kr (5%)
1. apr. 2026411 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret