Gå til hovedindhold

LAURITZ KNUDSEN Hulsav for FUGA Air 65mm Slim forfradåse.

Lauritz KnudsenBelysningEAN: 5703302156172
Pris fra 203 krtil 289 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 86 kr (30% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 185 kr 12. mar.

Sammenlign priser på LAURITZ KNUDSEN Hulsav for FUGA Air 65mm Slim forfradåse. og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 203 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
203 kr
Til butik
LAURITZ KNUDSEN Hulsav for FUGA Air 65mm Slim forfradåse. billede

Produktspecifikationer

Kategori: Dåser
Farve: 1
Artikel nr.: 5703302156172
EAN: 5703302156172
Varenr.: 8446601
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK FUGA hulsav 65 mm for SLIM forfradåse
203 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
LK FUGA Hulsav til Air Slim forfradåse, Ø65 mm
204 kr
Til butik
LK FUGA Hulsav til Air Slim forfradåse, Ø65 mm billede

Produktinformation

Hulsav der anvendes til montage af FUGA Air Slim forfradåse i pladevægge og lofter. Hulsaven har en borediameter på Ø65 mm og en maks. boredybde på 39 mm, som svarer til 3 lag gips.Det anbefales at anvende LK FUGA Mærkelære til opmærkning af huller. Mærke...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: El- & Akku værktøj
Størrelse: 65 mm
EAN: 5703302156172
Varenr.: 1097000795
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
LK FUGA ® Hulsav til Air Slim forfradåse
205 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK hulsav for Fuga Slim forfradåse, Ø65 mm
229 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Hulsav For Fuga Air Slim Ffd
230,29 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
LK Fuga AIR hulsav for slim forfradåse Ø65mm/Ø78mm
230,75 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
LK Fuga AIR hulsav for slim forfradåse Ø65mm/Ø78mm
230,75 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Hulsav for fuga air slim ffd
236,25 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga Hulsav til Air Slim forfradåse, Ø65 mm
289 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAURITZ KNUDSEN Hulsav for FUGA Air 65mm Slim forfradåse. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAURITZ KNUDSEN Hulsav for FUGA Air 65mm Slim forfradåse. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK203 kr242 krKøb
2Proshop DK203 kr242 krKøb
3LavprisEl204 kr204 krKøb
4Elvvs.dk205 kr205 krKøb
5Greenline229 kr229 krKøb
6Billigelogvvs.dk230,29 kr230,29 krKøb
7EL-GROSSISTEN230,75 kr230,75 krKøb
8EL-NETSALG230,75 kr230,75 krKøb
9MaintainIt236,25 kr236,25 krKøb
10BilligVVS DK289 kr289 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LAURITZ KNUDSEN Hulsav for FUGA Air 65mm Slim forfradåse.

PriceData har fulgt prisen på LAURITZ KNUDSEN Hulsav for FUGA Air 65mm Slim forfradåse. i 165 dage. Laveste pris i perioden er 185 kr (registreret d. 2. marts 2026), højeste er 203 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 196 kr.

Den nuværende pris på 203 kr er 4% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for LAURITZ KNUDSEN Hulsav for FUGA Air 65mm Slim forfradåse.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for LAURITZ KNUDSEN Hulsav for FUGA Air 65mm Slim forfradåse. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 2026203 kr4 kr (2%)
14. apr. 2026199 kr4 kr (2%)
28. mar. 2026195 kr10 kr (5%)
12. mar. 2026185 kr6 kr (3%)
11. mar. 2026191 kr6 kr (3%)
2. mar. 2026185 kr6 kr (3%)
28. feb. 2026191 kr12 kr (6%)
27. feb. 2026203 kr4 kr (2%)
24. feb. 2026199 kr4 kr (2%)
6. jan. 2026203 kr4 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret