Gå til hovedindhold

LAURITZ KNUDSEN FUGA blænddæksel 2-modul indsats, uden afdækning.

Lauritz KnudsenBelysningEAN: 5703302156677
Pris fra 45 krtil 470 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 425 kr (90% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 43 kr 5. mar.

Sammenlign priser på LAURITZ KNUDSEN FUGA blænddæksel 2-modul indsats, uden afdækning. og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 45 kr. 11 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
45 kr
Til butik
LAURITZ KNUDSEN FUGA blænddæksel 2-modul indsats, uden afdækning. billede

Produktspecifikationer

Kategori: Rammer & Tangenter
Farve: 1
Artikel nr.: 500D0502
EAN: 5703302156677
Varenr.: 3412197
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK FUGA blænddæksel, 2 modul, uden afdækning
45 kr
Til butik
LK FUGA blænddæksel, 2 modul, uden afdækning billede

Produktinformation

For bolig eller tilsvarende faste installationer max 16 A. Montage på FUGA dåser og underlag. Montage i FUGA rammer. Beregnet for planforsænket montage i 2 modul dåse for indmuring og indstøbning samt montagering for let væg.

Produktspecifikationer

Mærke: LK
Kategori: Lauritz Knudsen
Artikel nr.: 500D0502
EAN: 5703302156677
Varenr.: 2766133
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Fuga Blænddæksel 2M, Ua
46,1 kr
Til butik
Fuga Blænddæksel 2M, Ua billede

Produktinformation

FUGA blænddæksel 2-modul indsats, uden afdækning LK FUGA-rammer, -dåser og underlag er testet sammen med LK FUGA-indsatse. Schneider Electric kan ikke garantere for kvaliteten og overholdelse af gældende standarder, såfremt LK FUGA-produkter anvendes med...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Business & Industrial
EAN: 5703302156677
Varenr.: 8014380663106
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
LK FUGA ® Blænddæksel 2 modul vandret - uden afdækning
47 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Fuga blænddæksel 2m, ua
47,5 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Fuga blænddæksel uden afdækning 2m
56 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Fuga blænddæksel uden afdækning 2m
56 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
10 stk LK FUGA blænddæksel, vandret, 2 modul, uden afdækning
359 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
10 stk LK FUGA blænddæksel, vandret, 2 modul, uden afdækning
409 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
10 stk LK blænddæksel 2 modul vandret, uden afdækning
450 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
10 stk LK Fuga blænddæksel, 2M vandret, uden afdækning
470 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAURITZ KNUDSEN FUGA blænddæksel 2-modul indsats, uden afdækning. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAURITZ KNUDSEN FUGA blænddæksel 2-modul indsats, uden afdækning. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK45 kr84 krKøb
2Proshop DK45 kr84 krKøb
3Billigelogvvs.dk46,1 kr46,1 krKøb
4Elvvs.dk47 kr47 krKøb
5MaintainIt47,5 kr47,5 krKøb
6EL-GROSSISTEN56 kr56 krKøb
7EL-NETSALG56 kr56 krKøb
8LavprisVærktøj359 kr359 krKøb
9LavprisEl409 kr409 krKøb
10Greenline450 kr450 krKøb
11BilligVVS DK470 kr470 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LAURITZ KNUDSEN FUGA blænddæksel 2-modul indsats, uden afdækning.

PriceData har fulgt prisen på LAURITZ KNUDSEN FUGA blænddæksel 2-modul indsats, uden afdækning. i 91 dage. Laveste pris i perioden er 43 kr (registreret d. 5. marts 2026), højeste er 45 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 44 kr.

Den nuværende pris på 45 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for LAURITZ KNUDSEN FUGA blænddæksel 2-modul indsats, uden afdækning.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for LAURITZ KNUDSEN FUGA blænddæksel 2-modul indsats, uden afdækning. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
13. maj 202645 kr1 kr (2%)
9. maj 202644 kr1 kr (2%)
8. maj 202645 kr1 kr (2%)
6. maj 202644 kr1 kr (2%)
5. maj 202645 kr1 kr (2%)
24. apr. 202644 kr1 kr (2%)
23. apr. 202645 kr1 kr (2%)
18. apr. 202644 kr1 kr (2%)
17. apr. 202645 kr1 kr (2%)
8. apr. 202644 kr1 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret