Gå til hovedindhold

LAURITZ KNUDSEN FUGA® afdækning til PIR 10A 44x27 mm Lysegrå.

Lauritz KnudsenBelysningEAN: 5703302139700
Pris fra 26 krtil 41,54 kr
12 forhandlere

Prisforskel: 15,54 kr (37% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 25 kr 3. apr.

Sammenlign priser på LAURITZ KNUDSEN FUGA® afdækning til PIR 10A 44x27 mm Lysegrå. og køb billigst

12 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 26 kr. 12 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK FUGA afdækning PIR 10A 44x27 mm, lysegrå
26 kr
Til butik
LK FUGA afdækning PIR 10A 44x27 mm, lysegrå billede

Produktinformation

Tilhørende tangent. Se under reservedele til LK IHC Wireless.

Produktspecifikationer

Mærke: LK
Kategori: Lauritz Knudsen
Artikel nr.: 530D5313
EAN: 5703302139700
Varenr.: 2765697
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga halvafdækning for Fuga PIR, lysegrå
28 kr
Til butik
LK Fuga halvafdækning for Fuga PIR, lysegrå billede

Produktinformation

Afdækning til PIR-sensorer fra Fuga Med denne lysegrå afdækning til PIR-sensorer fra Fuga-serien får du en elegant og funktionel løsning, der let integreres i de fleste indendørs rum. Afdækningen er designet til at beskytte din sensor og skabe et ensartet...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: El-artikler
Farve: Charcoal gray
Størrelse: Width 44 mm, Height 27 mm
EAN: 5703302139700
Varenr.: 1024001220
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
LK Fuga halvafdækning for Fuga PIR, lysegrå
28 kr
Til butik
LK Fuga halvafdækning for Fuga PIR, lysegrå billede

Produktinformation

Løs afdækning for LK FUGA PIR sensor 10A.Bemærk dette er til modellen som har Kip tryk, ved komplet udskiftning af tangenter på denne model tilkøbes kip trykket som ses under relaterede produkter.Tekniske specifikationerFarve: LysegråMål: 44x27 mm

Produktspecifikationer

Kategori: Installationsmateriel
Farve: Charcoal gray
Størrelse: Width 44 mm, Height 27 mm
EAN: 5703302139700
Varenr.: 1024001220
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga halvafdækning for Fuga PIR, lysegrå
30 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK Fuga halvafdækning for Fuga PIR, lysegrå
30 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
LK FUGA ® Afdækning PIR 10A 44x27mm., lysegrå
30 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Fuga afdækn. pir 10a 44x27 lg
30 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
30,29 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga halvafdækning for Fuga PIR, lysegrå
32 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
LK FUGA afdækning for PIR 10A 44X27 mm, Lysegrå, AAK530D5313
36,25 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
FUGA® afdækning til PIR 10A 44x27 mm Lysegrå
41,54 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
FUGA® afdækning til PIR 10A 44x27 mm Lysegrå
41,54 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAURITZ KNUDSEN FUGA® afdækning til PIR 10A 44x27 mm Lysegrå. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAURITZ KNUDSEN FUGA® afdækning til PIR 10A 44x27 mm Lysegrå. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK26 kr65 krKøb
2LampeGuru.dk28 kr28 krKøb
3LavprisEl28 kr28 krKøb
4BilligVVS DK30 kr30 krKøb
5LavprisVVS30 kr30 krKøb
6Elvvs.dk30 kr30 krKøb
7MaintainIt30 kr30 krKøb
8CS MEGASTORE DK30,29 kr69,29 krKøb
9Greenline32 kr32 krKøb
10vvsfittings.dk36,25 kr36,25 krKøb
11EL-GROSSISTEN41,54 kr41,54 krKøb
12EL-NETSALG41,54 kr41,54 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LAURITZ KNUDSEN FUGA® afdækning til PIR 10A 44x27 mm Lysegrå.

PriceData har fulgt prisen på LAURITZ KNUDSEN FUGA® afdækning til PIR 10A 44x27 mm Lysegrå. i 95 dage. Laveste pris i perioden er 25 kr (registreret d. 27. februar 2026), højeste er 28 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 26 kr.

Den nuværende pris på 26 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for LAURITZ KNUDSEN FUGA® afdækning til PIR 10A 44x27 mm Lysegrå.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for LAURITZ KNUDSEN FUGA® afdækning til PIR 10A 44x27 mm Lysegrå. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202626 kr2 kr (7%)
30. apr. 202628 kr2 kr (8%)
8. apr. 202626 kr1 kr (4%)
3. apr. 202625 kr1 kr (4%)
2. apr. 202626 kr1 kr (4%)
2. mar. 202625 kr1 kr (4%)
1. mar. 202626 kr1 kr (4%)
27. feb. 202625 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret