Gå til hovedindhold

LAURITZ KNUDSEN Dækkappe for UG150-12, lysegrå

Lauritz KnudsenEludstyrEAN: 5703302073769
Pris fra 202 krtil 238,75 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 36,75 kr (15% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 192 kr 9. apr.

Sammenlign priser på LAURITZ KNUDSEN Dækkappe for UG150-12, lysegrå og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 202 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
LK Dækkappe for UG150-12, Lysegrå
202 kr
Til butik
LK Dækkappe for UG150-12, Lysegrå billede

Produktinformation

Løs dækkappe til LK Gruppetavle UG150-12.Se relaterede produkter for tavletilbehør.Tekniske specifikationerFarve: Lysegrå

Produktspecifikationer

Kategori: Tavlemateriel
Farve: gray
EAN: 5703302073769
Varenr.: 1016009845
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK Dækkappe UG150-12 lysegrå
202 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Dækkape UG150-12 lysegrå
202,91 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Dækkape UG150-12 lysegrå
202,91 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LAURITZ KNUDSEN Dækkappe for UG150-12, lysegrå
205 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Løs Dækkappe f/UG12, UG150-12 grå, ny model
219 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Dækkappe for UG150-12, Lysegrå
229 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK dækkappe til gruppetavle UG12-150, lysegrå
229 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Dækkappe F/Ug150-12 Lgrå
231,81 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Dækkappe f/ug150-12 lgrå
238,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAURITZ KNUDSEN Dækkappe for UG150-12, lysegrå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAURITZ KNUDSEN Dækkappe for UG150-12, lysegrå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl202 kr202 krKøb
2Proshop DK202 kr241 krKøb
3EL-GROSSISTEN202,91 kr202,91 krKøb
4EL-NETSALG202,91 kr202,91 krKøb
5CS MEGASTORE DK205 kr244 krKøb
6Elvvs.dk219 kr219 krKøb
7BilligVVS DK229 kr229 krKøb
8Greenline229 kr229 krKøb
9Billigelogvvs.dk231,81 kr231,81 krKøb
10MaintainIt238,75 kr238,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LAURITZ KNUDSEN Dækkappe for UG150-12, lysegrå

PriceData har fulgt prisen på LAURITZ KNUDSEN Dækkappe for UG150-12, lysegrå i 153 dage. Laveste pris i perioden er 180 kr (registreret d. 1. januar 2026), højeste er 202 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 188 kr.

Den nuværende pris på 202 kr er 7% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for LAURITZ KNUDSEN Dækkappe for UG150-12, lysegrå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for LAURITZ KNUDSEN Dækkappe for UG150-12, lysegrå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 2026202 kr1 kr (0%)
11. apr. 2026201 kr3 kr (2%)
10. apr. 2026198 kr6 kr (3%)
9. apr. 2026192 kr11 kr (6%)
28. feb. 2026181 kr4 kr (2%)
27. feb. 2026185 kr4 kr (2%)
25. feb. 2026181 kr4 kr (2%)
15. jan. 2026185 kr4 kr (2%)
2. jan. 2026181 kr1 kr (1%)
1. jan. 2026180 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret