Gå til hovedindhold

Lauritz Knudsen Løs Dækkappe f/UG12, UG150-12 hvid, ny model

Lauritz KnudsenEludstyrEAN: 5703302073790
Pris fra 202 krtil 238,75 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 36,75 kr (15% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 190 kr 22. mar.

Sammenlign priser på Løs Dækkappe f/UG12, UG150-12 hvid, ny model og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 202 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
LK Dækkappe for UG150-12, Hvid
202 kr
Til butik
LK Dækkappe for UG150-12, Hvid billede

Produktinformation

Løs dækkappe til LK Gruppetavle UG150-12.Se relaterede produkter for tavletilbehør.Tekniske specifikationerFarve: Hvid

Produktspecifikationer

Kategori: Tavlemateriel
Farve: white
Størrelse: 410x250x101 mm
EAN: 5703302073790
Varenr.: 1016009874
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK Dækkappe UG150-12 hvid
202 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Løs Dækkappe f/UG12, UG150-12 hvid, ny model
215 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Dækkape UG150-12 hvid
216,49 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Dækkape UG150-12 hvid
216,49 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LAURITZ KNUDSEN Dækkappe for UG150-12, hvid
220 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK dækkappe til gruppetavle UG12-150, hvid
229 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Dækkappe F/Ug150-12 Hvid
231,82 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Dækkappe for UG150-12, Hvid
235 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Dækkappe f/ug150-12 hvid
238,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Løs Dækkappe f/UG12, UG150-12 hvid, ny model koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Løs Dækkappe f/UG12, UG150-12 hvid, ny model koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl202 kr202 krKøb
2Proshop DK202 kr241 krKøb
3Elvvs.dk215 kr215 krKøb
4EL-GROSSISTEN216,49 kr216,49 krKøb
5EL-NETSALG216,49 kr216,49 krKøb
6CS MEGASTORE DK220 kr259 krKøb
7Greenline229 kr229 krKøb
8Billigelogvvs.dk231,82 kr231,82 krKøb
9BilligVVS DK235 kr235 krKøb
10MaintainIt238,75 kr238,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Løs Dækkappe f/UG12, UG150-12 hvid, ny model

PriceData har fulgt prisen på Løs Dækkappe f/UG12, UG150-12 hvid, ny model i 146 dage. Laveste pris i perioden er 190 kr (registreret d. 22. marts 2026), højeste er 202 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 195 kr.

Den nuværende pris på 202 kr er 4% over normalprisen. Der er registreret 4 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Løs Dækkappe f/UG12, UG150-12 hvid, ny model. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Løs Dækkappe f/UG12, UG150-12 hvid, ny model de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
11. apr. 2026202 kr4 kr (2%)
9. apr. 2026198 kr5 kr (3%)
25. mar. 2026193 kr1 kr (1%)
24. mar. 2026194 kr4 kr (2%)
22. mar. 2026190 kr4 kr (2%)
13. mar. 2026194 kr4 kr (2%)
25. feb. 2026198 kr5 kr (3%)
15. feb. 2026193 kr2 kr (1%)
8. jan. 2026195 kr2 kr (1%)
7. jan. 2026193 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret