Gå til hovedindhold

LAURITZ KNUDSEN Blænddæksel til dansk flerpolet system IP20, hvid

Lauritz KnudsenBelysningEAN: 5703302019002
Pris fra 190 krtil 247,5 kr
13 forhandlere

Prisforskel: 57,5 kr (23% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 172 kr 21. mar.

Sammenlign priser på LAURITZ KNUDSEN Blænddæksel til dansk flerpolet system IP20, hvid og køb billigst

13 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 190 kr. 13 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LAURITZ KNUDSEN Blænddæksel til dansk flerpolet system IP20, hvid
190 kr
Til butik
LAURITZ KNUDSEN Blænddæksel til dansk flerpolet system IP20, hvid billede

Produktspecifikationer

Kategori: Diverse El
Farve: 1
Artikel nr.: 111A6109
EAN: 5703302019002
Varenr.: 1843767
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK Flerpolet blænddæksel, hvid
190 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
LK Blænddæksel, Hvid
191 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Blænddæksel Ip20 Hvid F/flerpolet System
191 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Flerpolet Blændæksel Hvid
199,08 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Flerpolet blændæksel hvid
205 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK kraftstik blænddæksel, hvid
209 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Dansk Flerpolet system tilbehør blænddæksel hvid
210,84 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Dansk Flerpolet system tilbehør blænddæksel hvid
210,84 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK kraftstik blænddæksel, hvid
215 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Blnddksel - hvid
222 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK blænddæksel i hvid
235 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Blænddæksel F/Flerpolet Afbr.Hvid
247,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 13 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAURITZ KNUDSEN Blænddæksel til dansk flerpolet system IP20, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 13 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAURITZ KNUDSEN Blænddæksel til dansk flerpolet system IP20, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK190 kr229 krKøb
2Proshop DK190 kr229 krKøb
3LavprisEl191 kr191 krKøb
4Elvvs.dk191 kr191 krKøb
5Billigelogvvs.dk199,08 kr199,08 krKøb
6MaintainIt205 kr205 krKøb
7Greenline209 kr209 krKøb
8EL-GROSSISTEN210,84 kr210,84 krKøb
9EL-NETSALG210,84 kr210,84 krKøb
10BilligVVS DK215 kr215 krKøb
11WATTOO.DK222 kr222 krKøb
12LavprisVVS235 kr235 krKøb
13vvsfittings.dk247,5 kr247,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LAURITZ KNUDSEN Blænddæksel til dansk flerpolet system IP20, hvid

PriceData har fulgt prisen på LAURITZ KNUDSEN Blænddæksel til dansk flerpolet system IP20, hvid i 164 dage. Laveste pris i perioden er 164 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 191 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 177 kr.

Den nuværende pris på 190 kr er 7% over normalprisen. Der er registreret 5 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for LAURITZ KNUDSEN Blænddæksel til dansk flerpolet system IP20, hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for LAURITZ KNUDSEN Blænddæksel til dansk flerpolet system IP20, hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. maj 2026190 kr1 kr (1%)
30. apr. 2026191 kr8 kr (4%)
10. apr. 2026183 kr1 kr (1%)
9. apr. 2026184 kr8 kr (5%)
24. mar. 2026176 kr4 kr (2%)
21. mar. 2026172 kr4 kr (2%)
4. mar. 2026176 kr4 kr (2%)
2. mar. 2026180 kr7 kr (4%)
14. feb. 2026173 kr2 kr (1%)
9. jan. 2026175 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret