Gå til hovedindhold

LAURITZ KNUDSEN Blænddæksel til dansk flerpolet system IP20, hvid

Lauritz KnudsenBelysningEAN: 5703302019002
Pris fra 180 krtil 215 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 35 kr (16% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 172 kr 21. mar.

Sammenlign priser på LAURITZ KNUDSEN Blænddæksel til dansk flerpolet system IP20, hvid og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 180 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
LK Blænddæksel, Hvid
180 kr
Til butik
LK Blænddæksel, Hvid billede

Produktinformation

Isoleringsringene anvendes til en elektrisk isoleret forlængelse af dåserummet på PL- og PV-dåser.Tekniske specifikationerFarve: HvidIP-klasse: Ip20

Produktspecifikationer

Kategori: Installationsmateriel
Farve: white
EAN: 5703302019002
Varenr.: 1018020042
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK Flerpolet blænddæksel, hvid
180 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LAURITZ KNUDSEN Blænddæksel til dansk flerpolet system IP20, hvid
183 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Blænddæksel Ip20 Hvid F/flerpolet System
192 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK kraftstik blænddæksel, hvid
199 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Flerpolet Blændæksel Hvid
199,08 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Flerpolet blændæksel hvid
205 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Dansk Flerpolet system tilbehør blænddæksel hvid
210,84 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Dansk Flerpolet system tilbehør blænddæksel hvid
210,84 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK kraftstik blænddæksel, hvid
215 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAURITZ KNUDSEN Blænddæksel til dansk flerpolet system IP20, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAURITZ KNUDSEN Blænddæksel til dansk flerpolet system IP20, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl180 kr180 krKøb
2Proshop DK180 kr219 krKøb
3CS MEGASTORE DK183 kr222 krKøb
4Elvvs.dk192 kr192 krKøb
5Greenline199 kr199 krKøb
6Billigelogvvs.dk199,08 kr199,08 krKøb
7MaintainIt205 kr205 krKøb
8EL-GROSSISTEN210,84 kr210,84 krKøb
9EL-NETSALG210,84 kr210,84 krKøb
10BilligVVS DK215 kr215 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LAURITZ KNUDSEN Blænddæksel til dansk flerpolet system IP20, hvid

PriceData har fulgt prisen på LAURITZ KNUDSEN Blænddæksel til dansk flerpolet system IP20, hvid i 165 dage. Laveste pris i perioden er 164 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 191 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 178 kr.

Den nuværende pris på 180 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for LAURITZ KNUDSEN Blænddæksel til dansk flerpolet system IP20, hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for LAURITZ KNUDSEN Blænddæksel til dansk flerpolet system IP20, hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026180 kr10 kr (5%)
1. maj 2026190 kr1 kr (1%)
30. apr. 2026191 kr8 kr (4%)
10. apr. 2026183 kr1 kr (1%)
9. apr. 2026184 kr8 kr (5%)
24. mar. 2026176 kr4 kr (2%)
21. mar. 2026172 kr4 kr (2%)
4. mar. 2026176 kr4 kr (2%)
2. mar. 2026180 kr7 kr (4%)
14. feb. 2026173 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret