Gå til hovedindhold

Lauridsen Kessel Drehfix, ls klap til vandls

LauridsenHjem og haveEAN: 5711340008766
Pris fra 186 krtil 205 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 19 kr (9% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Kessel Drehfix, ls klap til vandls og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 186 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lauridsen Drehfix klap til vandlås
186 kr
Til butik
Lauridsen Drehfix klap til vandlås billede

Produktinformation

Løs klap fra Lauridsen til Drehfix vandlås.

Produktspecifikationer

Mærke: Lauridsen
Kategori: Afløb & kloak
EAN: 5711340008766
Varenr.: 154149811
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Drehfix løs klap til vandlås
195 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Kessel Drehfix, ls klap til vandls
205 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kessel Drehfix, ls klap til vandls koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kessel Drehfix, ls klap til vandls koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS186 kr186 krKøb
2BilligVVS DK195 kr195 krKøb
3WATTOO.DK205 kr205 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kessel Drehfix, ls klap til vandls

PriceData har fulgt prisen på Kessel Drehfix, ls klap til vandls i 148 dage. Laveste pris i perioden er 186 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 189 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 188 kr.

Den nuværende pris på 186 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Kessel Drehfix, ls klap til vandls. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Kessel Drehfix, ls klap til vandls de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026186 kr
1. jun. 2026186,74 kr
30. maj 2026186 kr
24. maj 2026186,74 kr2,26 kr (1%)
23. maj 2026189 kr2,26 kr (1%)
7. maj 2026186,74 kr2,26 kr (1%)
6. maj 2026189 kr2,26 kr (1%)
23. apr. 2026186,74 kr2,26 kr (1%)
22. apr. 2026189 kr2,26 kr (1%)
19. apr. 2026186,74 kr2,26 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret