Gå til hovedindhold

Laufen Rigo toiletsæde med softclose beslag, sædet er udført i hård hvid Duroplast og med stål beslag.

LaufenSanitetEAN: 7612738931889
Pris fra 405 krtil 561,25 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 156,25 kr (28% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 377 kr 18. mar.

Sammenlign priser på Laufen Rigo toiletsæde med softclose beslag, sædet er udført i hård hvid Duroplast og med stål beslag. og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 405 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Laufen Rigo toiletbræt, softclose, aftagelig, hvid
405 kr
Til butik
Laufen Rigo toiletbræt, softclose, aftagelig, hvid billede

Produktinformation

Laufen Rigo toiletbræt: funktionelt design for daglig komfort Praktisk elegance i hverdagen Laufen Rigo toiletbrættet er designet med en praktisk tilgang, der fokuserer på daglig komfort og nem vedligeholdelse. Dette toiletbræt er en ideel løsning for dem...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Laufen
Kategori: Toiletter
Farve: white
Størrelse: 430 x 355 x 55 mm
EAN: 7612738931889
Varenr.: 615507500
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Laufen Rigo toiletsæde, softclose, aftagelig, hvid
409 kr
Til butik
Laufen Rigo toiletsæde, softclose, aftagelig, hvid billede

Produktinformation

Laufen Rigo toiletsæde: praktisk elegance i hverdagen Minimalistisk design, maksimal funktionalitet Laufen Rigo toiletsæde er skabt til at komplementere Rigo toiletserien med sit rene, nordiske design. Dette toiletsæde er ikke kun en funktionel tilføjelse...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Laufen
Kategori: Toiletter & tilbehør
Farve: white
Størrelse: 430 x 355 x 55 mm
EAN: 7612738931889
Varenr.: 615507500
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LAUFEN RIGO toiletsæde quick release, soft-close, hvid
414 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Laufen RIGO Toiletsde med SC & QR, hvid
426 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
RIGO TOILETSÆDE QR & SOFT CLOSE HVID
459,44 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
468 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Rigo Toiletsæde Qr & Soft Close Hvid
482,81 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Laufen Rigo toiletsæde, softclose, aftagelig, hvid
495 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Rigo toiletsæde qr & soft close hvid
498,75 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Laufen Rigo toiletsæde med quick-release & softclose
561,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Laufen Rigo toiletsæde med softclose beslag, sædet er udført i hård hvid Duroplast og med stål beslag. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Laufen Rigo toiletsæde med softclose beslag, sædet er udført i hård hvid Duroplast og med stål beslag. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS405 kr405 krKøb
2CompletVVS409 kr409 krKøb
3Proshop DK414 kr453 krKøb
4WATTOO.DK426 kr426 krKøb
5EL-GROSSISTEN459,44 kr459,44 krKøb
6CS MEGASTORE DK468 kr507 krKøb
7Billigelogvvs.dk482,81 kr482,81 krKøb
8BilligVVS DK495 kr495 krKøb
9MaintainIt498,75 kr498,75 krKøb
10vvsfittings.dk561,25 kr561,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Laufen Rigo toiletsæde med softclose beslag, sædet er udført i hård hvid Duroplast og med stål beslag.

PriceData har fulgt prisen på Laufen Rigo toiletsæde med softclose beslag, sædet er udført i hård hvid Duroplast og med stål beslag. i 183 dage. Laveste pris i perioden er 377 kr (registreret d. 3. marts 2026), højeste er 419 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 403 kr.

Den nuværende pris på 405 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Laufen Rigo toiletsæde med softclose beslag, sædet er udført i hård hvid Duroplast og med stål beslag.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Laufen Rigo toiletsæde med softclose beslag, sædet er udført i hård hvid Duroplast og med stål beslag. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026405 kr9 kr (2%)
29. maj 2026414 kr2 kr (0%)
6. maj 2026416 kr2 kr (0%)
4. maj 2026414 kr35,1 kr (9%)
30. apr. 2026378,9 kr35,1 kr (8%)
29. apr. 2026414 kr35,1 kr (9%)
20. apr. 2026378,9 kr35,1 kr (8%)
15. apr. 2026414 kr14 kr (4%)
3. apr. 2026400 kr23 kr (6%)
18. mar. 2026377 kr23 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret