Gå til hovedindhold

Laufen Rigo toiletsæde med softclose beslag, sædet er udført i hård hvid Duroplast og med stål beslag.

LaufenSanitetEAN: 7612738931889
Pris fra 410 krtil 561,25 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 151,25 kr (27% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 377 kr 18. mar.

Sammenlign priser på Laufen Rigo toiletsæde med softclose beslag, sædet er udført i hård hvid Duroplast og med stål beslag. og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 410 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Laufen Rigo toiletbræt, softclose, aftagelig, hvid
410 kr
Til butik
Laufen Rigo toiletbræt, softclose, aftagelig, hvid billede

Produktinformation

Laufen Rigo toiletbræt: funktionelt design for daglig komfort Praktisk elegance i hverdagen Laufen Rigo toiletbrættet er designet med en praktisk tilgang, der fokuserer på daglig komfort og nem vedligeholdelse. Dette toiletbræt er en ideel løsning for dem...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Laufen
Kategori: Toiletter
Farve: white
Størrelse: 430 x 355 x 55 mm
EAN: 7612738931889
Varenr.: 615507500
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LAUFEN RIGO toiletsæde quick release, soft-close, hvid
414 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Laufen RIGO Toiletsde med SC & QR, hvid
426 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Laufen Rigo toiletsæde, softclose, aftagelig, hvid
-10%446 kr
Før 495 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
468 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Rigo Toiletsæde Qr & Soft Close Hvid
482,81 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Rigo toiletsæde qr & soft close hvid
498,75 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Laufen Rigo toiletsæde med quick-release & softclose
561,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Laufen Rigo toiletsæde med softclose beslag, sædet er udført i hård hvid Duroplast og med stål beslag. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Laufen Rigo toiletsæde med softclose beslag, sædet er udført i hård hvid Duroplast og med stål beslag. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS410 kr410 krKøb
2Proshop DK414 kr453 krKøb
3WATTOO.DK426 kr426 krKøb
4BilligVVS DK446 kr446 krKøb
5CS MEGASTORE DK468 kr507 krKøb
6Billigelogvvs.dk482,81 kr482,81 krKøb
7MaintainIt498,75 kr498,75 krKøb
8vvsfittings.dk561,25 kr561,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Laufen Rigo toiletsæde med softclose beslag, sædet er udført i hård hvid Duroplast og med stål beslag.

PriceData har fulgt prisen på Laufen Rigo toiletsæde med softclose beslag, sædet er udført i hård hvid Duroplast og med stål beslag. i 182 dage. Laveste pris i perioden er 377 kr (registreret d. 3. marts 2026), højeste er 419 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 405 kr.

Den nuværende pris på 410 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Laufen Rigo toiletsæde med softclose beslag, sædet er udført i hård hvid Duroplast og med stål beslag.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Laufen Rigo toiletsæde med softclose beslag, sædet er udført i hård hvid Duroplast og med stål beslag. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026410 kr1 kr (0%)
31. maj 2026409 kr4 kr (1%)
30. maj 2026405 kr9 kr (2%)
29. maj 2026414 kr2 kr (0%)
6. maj 2026416 kr2 kr (0%)
4. maj 2026414 kr35,1 kr (9%)
30. apr. 2026378,9 kr35,1 kr (8%)
29. apr. 2026414 kr35,1 kr (9%)
20. apr. 2026378,9 kr35,1 kr (8%)
15. apr. 2026414 kr14 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret