Gå til hovedindhold

Laufen Pro Slim toiletsæde med Soft Close og Quick Release. Passer til Laufen Pro hængeskåle.

LaufenSanitetEAN: 7612738338961
Pris fra 342 krtil 752,5 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 410,5 kr (55% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Laufen Pro Slim toiletsæde med Soft Close og Quick Release. Passer til Laufen Pro hængeskåle. og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 342 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Laufen Pro Toilet Sæde
342 kr
Til butik
Laufen Pro Toilet Sæde billede

Produktinformation

Laufen - H8989660000001 - Toilet Sæde - Til Toiletter - Hvid - Holdbar - Nem Installation - Moderne Design

Produktspecifikationer

Mærke: LAUFEN
Artikel nr.: H8989660000001
EAN: 7612738338961
Varenr.: 1002967584
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Laufen Pro Slim toiletbræt, soft close, aftagelig, hvid
538 kr
Til butik
Laufen Pro Slim toiletbræt, soft close, aftagelig, hvid billede

Produktinformation

Elegance med funktionalitet Oplev den ultimative kombination af design og funktionalitet med dette toiletbræt fra Laufen Pro-serien. Denne serie er skabt af den schweiziske designer Peter Wirz fra Vetica. Med en dyb forståelse for detaljer og funktionalit...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Laufen
Kategori: Toiletter
Farve: white
Størrelse: 490 x 395 x 64 mm
EAN: 7612738338961
Varenr.: 615495900
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LAUFEN PRO toiletsæde slim quick release og soft close, hvid
543 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
560 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Laufen Pro Slim toiletsæde, soft close, aftagelig, hvid
579 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
PRO HVID TOILETSÆDE SLIM SOFT CLOSE & QR
603,03 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Laufen Pro Slim toiletsæde, soft close, aftagelig, hvid
629 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Pro hvid toiletsæde slim soft close & qr
653,75 kr
Til butik
Gå til VVS.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Laufen pro toiletsæde model slim, hvid, plast, soft close
679,75 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Laufen Pro slim toiletsæde med Softclose og Quick release. Hvid
752,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Laufen Pro Slim toiletsæde med Soft Close og Quick Release. Passer til Laufen Pro hængeskåle. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Laufen Pro Slim toiletsæde med Soft Close og Quick Release. Passer til Laufen Pro hængeskåle. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK342 kr342 krKøb
2LavprisVVS538 kr538 krKøb
3Proshop DK543 kr582 krKøb
4CS MEGASTORE DK560 kr599 krKøb
5CompletVVS579 kr579 krKøb
6EL-GROSSISTEN603,03 kr603,03 krKøb
7BilligVVS DK629 kr629 krKøb
8MaintainIt653,75 kr653,75 krKøb
9VVS.dk679,75 kr679,75 krKøb
10vvsfittings.dk752,5 kr752,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Laufen Pro Slim toiletsæde med Soft Close og Quick Release. Passer til Laufen Pro hængeskåle.

PriceData har fulgt prisen på Laufen Pro Slim toiletsæde med Soft Close og Quick Release. Passer til Laufen Pro hængeskåle. i 182 dage. Laveste pris i perioden er 342 kr (registreret d. 1. juni 2026), højeste er 555 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 482 kr.

Den nuværende pris på 342 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for Laufen Pro Slim toiletsæde med Soft Close og Quick Release. Passer til Laufen Pro hængeskåle.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for Laufen Pro Slim toiletsæde med Soft Close og Quick Release. Passer til Laufen Pro hængeskåle. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026342 kr7 kr (2%)
30. maj 2026349 kr155 kr (31%)
28. maj 2026504 kr39 kr (7%)
27. maj 2026543 kr39 kr (8%)
21. maj 2026504 kr31 kr (6%)
20. maj 2026535 kr186 kr (53%)
18. maj 2026349 kr1 kr (0%)
14. maj 2026348 kr9 kr (3%)
11. maj 2026357 kr2 kr (1%)
4. maj 2026359 kr8 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret