Gå til hovedindhold

Laufen Pro S håndvask 480 x 280 mm. Hanehul til venstre. Til bolt montage

LaufenSanitetEAN: 4014804772175
Pris fra 643 krtil 1.232 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 589 kr (48% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 638 kr 18. mar.

Sammenlign priser på Laufen Pro S håndvask 480 x 280 mm. Hanehul til venstre. Til bolt montage og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 643 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Laufen Pro S håndvask, 48x28 cm, venstre, hvid
643 kr
Til butik
Laufen Pro S håndvask, 48x28 cm, venstre, hvid billede

Produktinformation

Laufen Pro S håndvask: funktionel og praktisk Optimeret design Håndvasken er designet med den moderne forbruger i tankerne. Med sit hanehul placeret til venstre, giver det optimal pladsudnyttelse og gør det nemt at have det nødvendige tilbehør ved hånden.

Produktspecifikationer

Mærke: Laufen
Kategori: Håndvaske
Farve: white
Størrelse: 48x28x15 cm
EAN: 4014804772175
Varenr.: 626925100
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Laufen Pro S håndvask, 48x28 cm, venstre, hvid
679 kr
Til butik
Laufen Pro S håndvask, 48x28 cm, venstre, hvid billede

Produktinformation

Laufen Pro S håndvask: elegance i hver detalje Sublim elegance Laufen Pro S håndvasken markerer en ny standard inden for luksuriøst badeværelsesdesign. Med sofistikerede linjer og en udsøgt finish, er denne håndvask skabt til dem, der ikke vil gå på kompr...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Laufen
Kategori: Vaske & armaturer
Farve: white
Størrelse: 48x28x15 cm
EAN: 4014804772175
Varenr.: 626925100
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Laufen Pro håndvask 48 x 28 cm med hanehul til venstre, hvid
707,5 kr
Til butik
Laufen Pro håndvask 48 x 28 cm med hanehul til venstre, hvid billede

Produktinformation

Laufen Pro S håndvask: en kombination af luksus og kvalitetEksklusivt designDyk ned i en verden af luksus med Laufen Pro S håndvasken. Med sin harmoniske symbiose af skønhed og funktionalitet, repræsenterer denne håndvask en ny æra af badeværelsesdesign.

Produktspecifikationer

EAN: 4014804772175
Varenr.: 15843739992399
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Laufen Pro S håndvask, 48x28 cm, venstre, hvid
735 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Laufen Pro S håndvask 480 x 280 mm. Hanehul til venstre. Til bolt montage
832,5 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Laufen pro s vask 48 x 28 - Til bolt montage. Hanehul til venstre
1.232 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Laufen Pro S håndvask 480 x 280 mm. Hanehul til venstre. Til bolt montage koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Laufen Pro S håndvask 480 x 280 mm. Hanehul til venstre. Til bolt montage koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS643 kr643 krKøb
2CompletVVS679 kr679 krKøb
3EL-GROSSISTEN707,5 kr707,5 krKøb
4BilligVVS DK735 kr735 krKøb
5vvsfittings.dk832,5 kr832,5 krKøb
6CS MEGASTORE DK1.232 kr1.431 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Laufen Pro S håndvask 480 x 280 mm. Hanehul til venstre. Til bolt montage

PriceData har fulgt prisen på Laufen Pro S håndvask 480 x 280 mm. Hanehul til venstre. Til bolt montage i 182 dage. Laveste pris i perioden er 567 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 702 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 677 kr.

Den nuværende pris på 643 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Laufen Pro S håndvask 480 x 280 mm. Hanehul til venstre. Til bolt montage. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Laufen Pro S håndvask 480 x 280 mm. Hanehul til venstre. Til bolt montage de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026643 kr36 kr (5%)
1. jun. 2026679 kr35 kr (5%)
30. maj 2026644 kr55 kr (8%)
26. maj 2026699 kr3 kr (0%)
24. maj 2026702 kr3 kr (0%)
17. maj 2026699 kr3 kr (0%)
16. maj 2026702 kr3 kr (0%)
12. maj 2026699 kr3 kr (0%)
11. maj 2026702 kr3 kr (0%)
18. apr. 2026699 kr3 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret