Gå til hovedindhold

Laufen Pro-s håndvask 450 x 340 mm, med hanehul og overløb

LaufenSanitetEAN: 7612738283568
Pris fra 619 krtil 1.172 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 553 kr (47% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 584 kr 18. mar.

Sammenlign priser på Laufen Pro-s håndvask 450 x 340 mm, med hanehul og overløb og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 619 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Laufen Pro S håndvask, 45x34 cm, hvid
619 kr
Til butik
Laufen Pro S håndvask, 45x34 cm, hvid billede

Produktinformation

Laufen Pro S håndvask: praktisk design til hverdagsbrug Funktionelt og økonomisk design Laufen Pro S håndvasken er skabt med fokus på praktikalitet og holdbarhed, hvilket gør den til et ideelt valg til det mindre badeværelse. Denne håndvask, designet af P...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Laufen
Kategori: Håndvaske
Farve: white
Størrelse: 45x34 cm
EAN: 7612738283568
Varenr.: 626942000
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Laufen Pro-s håndvask 450 x 340 mm, med hanehul og overløb
626 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Laufen Pro S håndvask, 45x34 cm, hvid
698 kr
Til butik
Laufen Pro S håndvask, 45x34 cm, hvid billede

Produktinformation

Luksuriøs schweizisk design: Laufen Pro S håndvask Elegant minimalisme møder praktisk rummelighed Den schweiziske designer Peter Wirz har med Laufen Pro S-serien skabt et badeværelsesikon, der forener minimalistisk elegance med praktisk rummelighed. Denne...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Laufen
Kategori: Håndvasken
Farve: white
Størrelse: 45x34 cm
EAN: 7612738283568
Varenr.: 626942000
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Laufen Pro S hndvask, 450 x 340 mm, hvid
802 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Laufen Pro-s håndvask 450 x 340 mm.
921,25 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Laufen Pro-s håndvask 45x34cm - med 1 hanehul
1.172 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Laufen Pro-s håndvask 450 x 340 mm, med hanehul og overløb koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Laufen Pro-s håndvask 450 x 340 mm, med hanehul og overløb koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS619 kr619 krKøb
2Elvvs.dk626 kr626 krKøb
3BilligVVS DK698 kr698 krKøb
4WATTOO.DK802 kr802 krKøb
5vvsfittings.dk921,25 kr921,25 krKøb
6CS MEGASTORE DK1.172 kr1.371 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Laufen Pro-s håndvask 450 x 340 mm, med hanehul og overløb

PriceData har fulgt prisen på Laufen Pro-s håndvask 450 x 340 mm, med hanehul og overløb i 182 dage. Laveste pris i perioden er 584 kr (registreret d. 3. marts 2026), højeste er 738 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 641 kr.

Den nuværende pris på 619 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 16% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Laufen Pro-s håndvask 450 x 340 mm, med hanehul og overløb. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Laufen Pro-s håndvask 450 x 340 mm, med hanehul og overløb de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026619 kr7 kr (1%)
1. jun. 2026626 kr7 kr (1%)
30. maj 2026619 kr7 kr (1%)
29. maj 2026626 kr23 kr (4%)
28. maj 2026649 kr23 kr (4%)
27. maj 2026626 kr55,29 kr (8%)
26. maj 2026681,29 kr32,29 kr (5%)
17. maj 2026649 kr1,82 kr (0%)
16. maj 2026650,82 kr1,82 kr (0%)
10. maj 2026649 kr89 kr (12%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret