Gå til hovedindhold

Laufen komplet plastcisterne/indercisterne inkl. trykknap til Kompas gulvstående toiletter

LAUFENSanitetEAN: 7612738921064
Pris fra 612 krtil 721,25 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 109,25 kr (15% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 579 kr 1. apr.

Sammenlign priser på Laufen komplet plastcisterne/indercisterne inkl. trykknap til Kompas gulvstående toiletter og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 612 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LAUFEN KOMPAS indercisterne plast
612 kr
Til butik
LAUFEN KOMPAS indercisterne plast billede

Produktinformation

LAUFEN komplet plast indercisterne til KOMPAS toiletter for nem og hurtig komplet udskiftning af alle reservedele inkl. Trykknap, 3 og 4,5 ltr. Dobbeltskyl

Produktspecifikationer

Mærke: LAUFEN
Kategori: Toiletter saeder bideter og reservedele
Artikel nr.: H8950630000001
EAN: 7612738921064
Varenr.: 2907798
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Laufen komplet plastcisterne/indercisterne inkl. trykknap til Kompas gulvstående toiletter
663 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Plastcisterne Inkl. Trykknap T/Kompas
699,24 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Plastcisterne inkl. trykknap t/kompas
721,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Laufen komplet plastcisterne/indercisterne inkl. trykknap til Kompas gulvstående toiletter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Laufen komplet plastcisterne/indercisterne inkl. trykknap til Kompas gulvstående toiletter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK612 kr651 krKøb
2CS MEGASTORE DK663 kr702 krKøb
3Billigelogvvs.dk699,24 kr699,24 krKøb
4MaintainIt721,25 kr721,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Laufen komplet plastcisterne/indercisterne inkl. trykknap til Kompas gulvstående toiletter

PriceData har fulgt prisen på Laufen komplet plastcisterne/indercisterne inkl. trykknap til Kompas gulvstående toiletter i 179 dage. Laveste pris i perioden er 579 kr (registreret d. 5. marts 2026), højeste er 640 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 599 kr.

Den nuværende pris på 612 kr er 2% over normalprisen. Der er registreret 8 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Laufen komplet plastcisterne/indercisterne inkl. trykknap til Kompas gulvstående toiletter. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Laufen komplet plastcisterne/indercisterne inkl. trykknap til Kompas gulvstående toiletter de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
10. apr. 2026612 kr10 kr (2%)
3. apr. 2026622 kr43 kr (7%)
1. apr. 2026579 kr61 kr (10%)
31. mar. 2026640 kr61 kr (11%)
15. mar. 2026579 kr61 kr (10%)
14. mar. 2026640 kr61 kr (11%)
5. mar. 2026579 kr33 kr (5%)
28. feb. 2026612 kr10 kr (2%)
25. feb. 2026622 kr22 kr (4%)
6. jan. 2026600 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret