Gå til hovedindhold

Laufen Kompas toilet med skjult S-lås. Åben skyllerende. Ekskl. Multikvik

LaufenToiletterEAN: 7612738353308
Pris fra 1.529 krtil 2.551,25 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 1.022,25 kr (40% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.512,9 kr 30. apr.

Sammenlign priser på Laufen Kompas toilet med skjult S-lås. Åben skyllerende. Ekskl. Multikvik og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1529 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Laufen Kompas toilet, uden skyllekant, hvid
-1%1.529 kr
Før 1.552 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Laufen Kompas toilet, uden skyllekant, hvid billede

Produktinformation

Gulvstående toilet med skjult S-lås og åben skyllekant Laufen har i samarbejde med den danske designer Hee Welling udviklet en nyt serie til badeværelset tiltænkt de skandinaviske lande. Kompas serien står for klare linjer, reduceret materialeforbrug og f...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Laufen
Kategori: Toiletter & tilbehør
Farve: white
Størrelse: 850x360x650 mm
EAN: 7612738353308
Varenr.: 604060200
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Laufen Kompas gulvstende toilet, skjult S-ls, rimless, hvid
1.531,8 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Laufen Kompas toilet, uden skyllekant, hvid
-16%1.675 kr
Før 1.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Laufen Kompas toilet, uden skyllekant, hvid billede

Produktinformation

Laufen Kompas gulvstående toilet: Skandinavisk design med åben skyllekant Dyk ned i Laufen Kompas-seriens verden, skabt af den talentfulde danske designer Hee Welling. Kendt for sin unikke tilgang til form og funktion, har Welling designet en badeværelses...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Laufen
Kategori: Toiletter
Farve: white
Størrelse: 850x360x650 mm
EAN: 7612738353308
Varenr.: 604060200
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Laufen Kompas skruemonteret toilet med skjult S-lås og åben skyllekant
1.775 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Laufen Kompas WC skjult S-lås rimless
1.806,54 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Kompas toilet med skjult s-lås
1.928,75 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Laufen Kompas toilet, uden skyllekant, hvid
2.109 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Laufen Kompas toilet med skjult S-lås. Åben skyllerende. Ekskl. Multikvik
2.551,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Laufen Kompas toilet med skjult S-lås. Åben skyllerende. Ekskl. Multikvik koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Laufen Kompas toilet med skjult S-lås. Åben skyllerende. Ekskl. Multikvik koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompletVVS1.529 kr1.529 krKøb
2WATTOO.DK1.531,8 kr1.531,8 krKøb
3LavprisVVS1.675 kr1.675 krKøb
4CS MEGASTORE DK1.775 kr1.974 krKøb
5EL-GROSSISTEN1.806,54 kr1.806,54 krKøb
6MaintainIt1.928,75 kr1.928,75 krKøb
7BilligVVS DK2.109 kr2.109 krKøb
8vvsfittings.dk2.551,25 kr2.551,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Laufen Kompas toilet med skjult S-lås. Åben skyllerende. Ekskl. Multikvik

PriceData har fulgt prisen på Laufen Kompas toilet med skjult S-lås. Åben skyllerende. Ekskl. Multikvik i 183 dage. Laveste pris i perioden er 1.512,9 kr (registreret d. 20. april 2026), højeste er 1.793 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.632 kr.

Den nuværende pris på 1.529 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Laufen Kompas toilet med skjult S-lås. Åben skyllerende. Ekskl. Multikvik. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Laufen Kompas toilet med skjult S-lås. Åben skyllerende. Ekskl. Multikvik de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 20261.529 kr264 kr (15%)
26. maj 20261.793 kr264 kr (17%)
17. maj 20261.529 kr179 kr (10%)
16. maj 20261.708 kr179 kr (12%)
10. maj 20261.529 kr179 kr (10%)
9. maj 20261.708 kr179 kr (12%)
4. maj 20261.529 kr16,1 kr (1%)
30. apr. 20261.512,9 kr186,1 kr (11%)
29. apr. 20261.699 kr186,1 kr (12%)
20. apr. 20261.512,9 kr168,1 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret