Gå til hovedindhold

Laufen Kompas skruemonteret toilet med skjult P-lås og åben skyllekant

LaufenToiletterEAN: 7612738353384
Pris fra 1.782 krtil 2.678,75 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 896,75 kr (33% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.760,4 kr 30. apr.

Sammenlign priser på Laufen Kompas skruemonteret toilet med skjult P-lås og åben skyllekant og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1782 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Laufen Kompas gulvstende toilet, skjult P-ls, hvid
1.782 kr
Til butik
Laufen Kompas gulvstende toilet, skjult P-ls, hvid billede

Produktspecifikationer

Mærke: Laufen
Kategori: WATTOO.DK VVS Toiletter & tilbehr
EAN: 7612738353384
Varenr.: 604062200
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Laufen Kompas toilet, uden skyllekant, hvid
1.979 kr
Til butik
Laufen Kompas toilet, uden skyllekant, hvid billede

Produktinformation

Laufen Kompas gulvstående toilet: nordisk design med funktion i fokus Dyk ned i en verden af skandinavisk design og funktionalitet med Laufens Kompas gulvstående toilet. Med inspiration fra den danske designer Hee Welling, kombinerer dette toilet elegance...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Laufen
Kategori: Toiletter
Farve: white
Størrelse: 850 x 360 x 650 mm
EAN: 7612738353384
Varenr.: 604062200
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
KOMPAS TOILET MED SKJULT P-LÅS
2.055,16 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Laufen Kompas toilet, uden skyllekant, hvid
2.099 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Laufen Kompas toilet, uden skyllekant, hvid
-10%2.159 kr
Før 2.399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Kompas toilet med skjult p-lås
2.195 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Laufen Kompas skruemonteret toilet med skjult P-lås og åben skyllekant
2.427 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Laufen Kompas toilet med P-lås. Åben skyllerende. Ekskl. Multikvik
2.678,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Laufen Kompas skruemonteret toilet med skjult P-lås og åben skyllekant koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Laufen Kompas skruemonteret toilet med skjult P-lås og åben skyllekant koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK1.782 kr1.782 krKøb
2LavprisVVS1.979 kr1.979 krKøb
3EL-GROSSISTEN2.055,16 kr2.055,16 krKøb
4CompletVVS2.099 kr2.099 krKøb
5BilligVVS DK2.159 kr2.159 krKøb
6MaintainIt2.195 kr2.195 krKøb
7CS MEGASTORE DK2.427 kr2.626 krKøb
8vvsfittings.dk2.678,75 kr2.678,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Laufen Kompas skruemonteret toilet med skjult P-lås og åben skyllekant

PriceData har fulgt prisen på Laufen Kompas skruemonteret toilet med skjult P-lås og åben skyllekant i 184 dage. Laveste pris i perioden er 1.760,4 kr (registreret d. 20. april 2026), højeste er 1.999 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.915 kr.

Den nuværende pris på 1.782 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 11% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Laufen Kompas skruemonteret toilet med skjult P-lås og åben skyllekant. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Laufen Kompas skruemonteret toilet med skjult P-lås og åben skyllekant de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.782 kr198 kr (10%)
27. maj 20261.980 kr19 kr (1%)
26. maj 20261.999 kr19 kr (1%)
23. maj 20261.980 kr19 kr (1%)
22. maj 20261.999 kr19 kr (1%)
8. maj 20261.980 kr19 kr (1%)
7. maj 20261.999 kr19 kr (1%)
4. maj 20261.980 kr219,6 kr (12%)
30. apr. 20261.760,4 kr238,6 kr (12%)
29. apr. 20261.999 kr238,6 kr (14%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret