Gå til hovedindhold

Laufen - 'Back To Wall' aflbsbjning til toilet med P-ls, 7-16 cm fra vg til aflb

LaufenSanitetEAN: 4014804128569
Pris fra 379 krtil 491,25 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 112,25 kr (23% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 359 kr 18. mar.

Sammenlign priser på Laufen - 'Back To Wall' aflbsbjning til toilet med P-ls, 7-16 cm fra vg til aflb og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 379 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LAUFEN Laufen back-to-wall afløbsbøjning 7-22 cm
379 kr
Til butik
LAUFEN Laufen back-to-wall afløbsbøjning 7-22 cm billede

Produktinformation

Laufen Back-To-Wall afløbsbøjning 7-22 cm

Produktspecifikationer

Mærke: LAUFEN
Kategori: Toiletter saeder bideter og reservedele
Artikel nr.: H8900920000001
EAN: 4014804128569
Varenr.: 2896662
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Laufen klosettilslutning, back-to-wall, 7-22 cm
379 kr
Til butik
Laufen klosettilslutning, back-to-wall, 7-22 cm billede

Produktinformation

Laufen Back-To-Wall afløbsbøjning for 7-22 cm afstand. Designet specifikt til Laufen Pro Back-To-Wall toiletter med en centerafstand fra gulvafløb til væg på 7-22 cm. Denne bøjning sikrer en perfekt og tæt forbindelse mellem toilettet og væggen, undtagen...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Laufen
Kategori: Toiletter
Størrelse: 70-220 mm
EAN: 4014804128569
Varenr.: 617872110
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Laufen klosettilslutning, back-to-wall, 7-22 cm
-10%383 kr
Før 425 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Laufen klosettilslutning, back-to-wall, 7-22 cm billede

Produktinformation

Laufen Back-To-Wall afløbsbøjning 7-22 cm. Passer til Back-To-Wall Laufen Pro toilet hvor afløbet i gulvet har en centerafstand til væggen på 7-22 cm. Denne afløbsbøjning sikrer at toilettet slutter helt tæt op ad væggen. - Forudsat der ikke er nogle flis...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Laufen
Kategori: Toilettet
Størrelse: 70-220 mm
EAN: 4014804128569
Varenr.: 617872110
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Laufen - 'Back To Wall' aflbsbjning til toilet med P-ls, 7-16 cm fra vg til aflb
405 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Laufen afløbsbøjning 7-22cm - back to wall afløbsbøjning 7-22cm
468 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Laufen afløbsbøjning 7-22cm back to wall afløbsbøjning
491,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Laufen - 'Back To Wall' aflbsbjning til toilet med P-ls, 7-16 cm fra vg til aflb koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Laufen - 'Back To Wall' aflbsbjning til toilet med P-ls, 7-16 cm fra vg til aflb koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK379 kr418 krKøb
2LavprisVVS379 kr379 krKøb
3BilligVVS DK383 kr383 krKøb
4WATTOO.DK405 kr405 krKøb
5CS MEGASTORE DK468 kr507 krKøb
6vvsfittings.dk491,25 kr491,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Laufen - 'Back To Wall' aflbsbjning til toilet med P-ls, 7-16 cm fra vg til aflb

PriceData har fulgt prisen på Laufen - 'Back To Wall' aflbsbjning til toilet med P-ls, 7-16 cm fra vg til aflb i 182 dage. Laveste pris i perioden er 359 kr (registreret d. 3. marts 2026), højeste er 405 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 384 kr.

Den nuværende pris på 379 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Laufen - 'Back To Wall' aflbsbjning til toilet med P-ls, 7-16 cm fra vg til aflb. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Laufen - 'Back To Wall' aflbsbjning til toilet med P-ls, 7-16 cm fra vg til aflb de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026379 kr20 kr (5%)
22. maj 2026399 kr6 kr (1%)
19. maj 2026405 kr6 kr (2%)
11. apr. 2026399 kr4 kr (1%)
3. apr. 2026395 kr36 kr (10%)
18. mar. 2026359 kr17 kr (5%)
17. mar. 2026376 kr17 kr (5%)
3. mar. 2026359 kr17 kr (5%)
2. mar. 2026376 kr19 kr (5%)
28. feb. 2026395 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret