Gå til hovedindhold

Laufen - 'Back To Wall' aflbsbjning til toilet med P-ls, 16-25 cm fra vg til aflb

LaufenSanitetEAN: 4014804241855
Pris fra 395 krtil 491,25 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 96,25 kr (20% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 377 kr 18. mar.

Sammenlign priser på Laufen - 'Back To Wall' aflbsbjning til toilet med P-ls, 16-25 cm fra vg til aflb og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 395 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Laufen klosettilslutning, back-to-wall, 22-30 cm
395 kr
Til butik
Laufen klosettilslutning, back-to-wall, 22-30 cm billede

Produktinformation

Sikker tilslutning af dit Laufen toilet med en afløbsbøjning Afløbsbøjningen er velegnet til Laufen Pro gulvstående toiletter med en afstand på 22-30 cm fra væggen. Den sikrer en solid forbindelse mellem toilettet og væggen, så længe der ikke er nogen fli...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Laufen
Kategori: Toiletter
Størrelse: 22-30 cm
EAN: 4014804241855
Varenr.: 617872220
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Laufen - 'Back To Wall' aflbsbjning til toilet med P-ls, 16-25 cm fra vg til aflb
421 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Laufen afløbsbøjning 22-30cm - back to wall afløbsbøjning 22-30cm
437 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Laufen klosettilslutning, back-to-wall, 22-30 cm
-10%449 kr
Før 499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Laufen afløbsbøjning 22-30cm back to wall
491,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Laufen - 'Back To Wall' aflbsbjning til toilet med P-ls, 16-25 cm fra vg til aflb koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Laufen - 'Back To Wall' aflbsbjning til toilet med P-ls, 16-25 cm fra vg til aflb koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS395 kr395 krKøb
2WATTOO.DK421 kr421 krKøb
3CS MEGASTORE DK437 kr476 krKøb
4BilligVVS DK449 kr449 krKøb
5vvsfittings.dk491,25 kr491,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Laufen - 'Back To Wall' aflbsbjning til toilet med P-ls, 16-25 cm fra vg til aflb

PriceData har fulgt prisen på Laufen - 'Back To Wall' aflbsbjning til toilet med P-ls, 16-25 cm fra vg til aflb i 182 dage. Laveste pris i perioden er 377 kr (registreret d. 3. marts 2026), højeste er 457 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 414 kr.

Den nuværende pris på 395 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Laufen - 'Back To Wall' aflbsbjning til toilet med P-ls, 16-25 cm fra vg til aflb. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Laufen - 'Back To Wall' aflbsbjning til toilet med P-ls, 16-25 cm fra vg til aflb de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026395 kr21,6 kr (5%)
1. jun. 2026416,6 kr21,6 kr (5%)
30. maj 2026395 kr21,6 kr (5%)
24. maj 2026416,6 kr2,4 kr (1%)
23. maj 2026419 kr2,4 kr (1%)
22. maj 2026416,6 kr2,4 kr (1%)
21. maj 2026419 kr2 kr (0%)
16. maj 2026421 kr13,27 kr (3%)
10. maj 2026407,73 kr13,27 kr (3%)
9. maj 2026421 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret