Gå til hovedindhold

Laufen afløbsbøjning 22-30cm - back to wall afløbsbøjning 22-30cm

LaufenSanitetEAN: 4014804241855
Pris fra 395 krtil 499 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 104 kr (21% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 377 kr 18. mar.

Sammenlign priser på Laufen afløbsbøjning 22-30cm - back to wall afløbsbøjning 22-30cm og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 395 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Laufen klosettilslutning, back-to-wall, 22-30 cm
395 kr
Til butik
Laufen klosettilslutning, back-to-wall, 22-30 cm billede

Produktinformation

Sikker tilslutning af dit Laufen toilet med en afløbsbøjning Afløbsbøjningen er velegnet til Laufen Pro gulvstående toiletter med en afstand på 22-30 cm fra væggen. Den sikrer en solid forbindelse mellem toilettet og væggen, så længe der ikke er nogen fli...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Laufen
Kategori: Toiletter
Størrelse: 22-30 cm
EAN: 4014804241855
Varenr.: 617872220
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
BTW afløbsbøjning 22-30 cm
416,6 kr
Til butik
BTW afløbsbøjning 22-30 cm billede

Produktinformation

Sikker tilslutning af dit toiletAfløbsbøjningen passer til Back-To-Wall Laufen Pro toiletterne, hvor afløbet i gulvet har en centerafstand til væggen på 22-30 cm.Denne afløbsbøjning sikrer at toilettet slutter helt tæt op ad væggen, forudsat der ikke er n...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

EAN: 4014804241855
Varenr.: 15844048732495
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Laufen klosettilslutning, back-to-wall, 22-30 cm
419 kr
Til butik
Laufen klosettilslutning, back-to-wall, 22-30 cm billede

Produktinformation

Sikker tilslutning af dit Laufen toilet Afløbsbøjning passende til Laufen Pro gulvstående toiletter med en centerafstand fra væggen på 22-30 cm. Afløbsbøjningen sikrer en tæt forbindelse mellem toilettet og væggen, så længe der ikke er nogen flisekanter e...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Laufen
Kategori: Toiletter & tilbehør
Størrelse: 22-30 cm
EAN: 4014804241855
Varenr.: 617872220
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Laufen afløbsbøjning 22-30cm - back to wall afløbsbøjning 22-30cm
437 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Laufen afløbsbøjning 22-30cm back to wall
491,25 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Laufen klosettilslutning, back-to-wall, 22-30 cm
499 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Laufen afløbsbøjning 22-30cm - back to wall afløbsbøjning 22-30cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Laufen afløbsbøjning 22-30cm - back to wall afløbsbøjning 22-30cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS395 kr395 krKøb
2EL-GROSSISTEN416,6 kr416,6 krKøb
3CompletVVS419 kr419 krKøb
4CS MEGASTORE DK437 kr476 krKøb
5vvsfittings.dk491,25 kr491,25 krKøb
6BilligVVS DK499 kr499 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Laufen afløbsbøjning 22-30cm - back to wall afløbsbøjning 22-30cm

PriceData har fulgt prisen på Laufen afløbsbøjning 22-30cm - back to wall afløbsbøjning 22-30cm i 182 dage. Laveste pris i perioden er 377 kr (registreret d. 3. marts 2026), højeste er 457 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 413 kr.

Den nuværende pris på 395 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Laufen afløbsbøjning 22-30cm - back to wall afløbsbøjning 22-30cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Laufen afløbsbøjning 22-30cm - back to wall afløbsbøjning 22-30cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026395 kr21,6 kr (5%)
1. jun. 2026416,6 kr21,6 kr (5%)
30. maj 2026395 kr21,6 kr (5%)
24. maj 2026416,6 kr2,4 kr (1%)
23. maj 2026419 kr2,4 kr (1%)
22. maj 2026416,6 kr2,4 kr (1%)
21. maj 2026419 kr2 kr (0%)
16. maj 2026421 kr13,27 kr (3%)
10. maj 2026407,73 kr13,27 kr (3%)
9. maj 2026421 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret