Gå til hovedindhold

Lattafa Perfumes - The Kingdom Women Eau de Parfum - 100 ml

LattafaParfume og eau de cologneEAN: 6290360598352
Pris fra 165 krtil 355 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 190 kr (54% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 148 kr 21. apr.

Sammenlign priser på Lattafa Perfumes - The Kingdom Women Eau de Parfum - 100 ml og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 165 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lattafa The Kingdom EDP Women 100ml
165 kr
Til butik
Lattafa The Kingdom EDP Women 100ml billede

Produktinformation

Forkæl dig selv med den luksuriøse magi fra Lattafa The Kingdom eau de parfum til kvinder. Denne fængslende duft åbner med en smuk blanding af solbær, pæon og pære, som skaber en frisk og frugtig åbning. Hjertenoterne udfolder sig med en rig duft af jasmin, praliné og tonkabønne, der tilfører et lag af sofistikation og sødme. Duften afrundes med en varm og indbydende base af vanilje, sandeltræ, rav og moskus, som efterlader et varigt indtryk, der er både elegant og charmerende. Perfekt til den moderne kvinde - Lattafa The Kingdom er en fejring af ynde og tidløs skønhed.

Produktspecifikationer

Mærke: Lattafa
Kategori: Parfume og dufte
Artikel nr.: 6290360598352
EAN: 6290360598352
Varenr.: 3440963
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Lattafa Perfumes - The Kingdom Women Eau de Parfum - 100 ml
-62%189 kr
Før 500 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Lattafa The Kingdom For Women Edp Spray 100 ml
238 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Lattafa The Kingdom Eau de Parfum 100 ml
355 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lattafa Perfumes - The Kingdom Women Eau de Parfum - 100 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lattafa Perfumes - The Kingdom Women Eau de Parfum - 100 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK165 kr204 krKøb
2BilligParfume.dk189 kr189 krKøb
3Teknikproffset DK238 kr287 krKøb
4Lyko DK355 kr355 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lattafa Perfumes - The Kingdom Women Eau de Parfum - 100 ml

PriceData har fulgt prisen på Lattafa Perfumes - The Kingdom Women Eau de Parfum - 100 ml i 180 dage. Laveste pris i perioden er 148 kr (registreret d. 21. april 2026), højeste er 289 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 179 kr.

Den nuværende pris på 165 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 9% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Lattafa Perfumes - The Kingdom Women Eau de Parfum - 100 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Lattafa Perfumes - The Kingdom Women Eau de Parfum - 100 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026165 kr2 kr (1%)
23. maj 2026167 kr4 kr (2%)
22. maj 2026171 kr18 kr (12%)
19. maj 2026153 kr1 kr (1%)
3. maj 2026152 kr1 kr (1%)
1. maj 2026153 kr1 kr (1%)
28. apr. 2026154 kr1 kr (1%)
26. apr. 2026155 kr1 kr (1%)
25. apr. 2026156 kr8 kr (5%)
21. apr. 2026148 kr9 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret