Gå til hovedindhold

Zimaya Perfumes - Sharaf The Club Eau de Parfum - 100 ml

ZimayaParfume og eau de cologneEAN: 6290171074199
Pris fra 46 krtil 265 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 219 kr (83% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Zimaya Perfumes - Sharaf The Club Eau de Parfum - 100 ml og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 46 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Perfumeza.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
Zimaya Sharaf The Club Extrait De Parfum
46 kr
Til butik
Zimaya Sharaf The Club Extrait De Parfum billede

Produktinformation

Forkæl dig selv med raffineret eksklusivitet med Zimaya Sharaf The Club Extrait de Parfum, en luksuriøs koncentreret duft fra Zimaya lavet til kræsne samlere, der sætter pris på førsteklasses kvalitet og sofistikeret duftkunst. Denne fængslende duft bland...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Zimaya
Kategori: Extrait de Parfum
Størrelse: 3ml
EAN: 6290171074199
Varenr.: 55863200612676
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Zimaya Perfumes - Sharaf The Club Eau de Parfum - 100 ml
-64%179 kr
Før 500 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Zimaya Sharaf The Club Extrait de Parfum 100 ml
265 kr
Til butik
Zimaya Sharaf The Club Extrait de Parfum 100 ml billede

Produktinformation

Oplev den fortryllende duft af Zimaya Sharaf The Club, en unisexparfume lanceret i 2023. Denne aromatiske, frugtige duft fanger dine sanser med sine perfekt afbalancerede noter og er et lækkert valg til alle lejligheder.Duften åbner med en frisk og forfriskende blanding af ananas, bergamotte, æble og hvide blomster, der giver en livlig, frugtig og blomstrende introduktion, der straks løfter sanserne. Midten afslører en smuk harmoni af appelsinblomst, birk og rav, der tilføjer en fyldig, let røget og varm karakter, som forstærker duftens kompleksitet. Når den sætter sig, giver basenoterne af egetræsmos, moskus og ambra en jordnær base med et strejf af sensualitet og dybde, og efterlader et sofistikeret og varigt indtryk.Denne duft er perfekt til dig, der elsker en dynamisk, afbalanceret duft med friske, blomstrede og varme, træagtige indslag, ideel til både dag- og aftenbrug.Præsenteret i en 100 ml Extrait de Parfum Spray, Sharaf The Club er et alsidigt og luksuriøst tilføjelse til din duftsamling. Uanset om du leder efter en signaturduft eller en speciel gave, vil denne unisexparfume med garanti glæde og imponere.DUFTNOTERTopnoter: Ananas, Bergamotte, Æble, Hvite blomsterMidternoter: Appelsinblomst, Birk, RavBasenoter: Egetræsmos, Moskus, AmbraAnvendelse:Spray parfumen på ren, tør hud fra en afstand af 15–20 cm. Fokuser på pulspunkter som håndled, hals og bag ørerne. Lad tørre naturligt uden at gnide. Undgå kontakt med øjne, skadet hud og slimhinder. Kun til udvortes brug. Hold væk fra åben ild og varmekilder. Opbevar køligt og tørt, utilgængeligt for børn. Zimaya Sharaf The Club Extrait de Parfum 100 ml...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Zimaya
Kategori: Eau de Parfum
Størrelse: 100.000000000
Artikel nr.: 6290171074199
EAN: 6290171074199
Varenr.: 4123-103-0100

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Zimaya Perfumes - Sharaf The Club Eau de Parfum - 100 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Zimaya Perfumes - Sharaf The Club Eau de Parfum - 100 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Perfumeza.dk46 kr46 krKøb
2BilligParfume.dk179 kr179 krKøb
3Lyko DK265 kr265 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Zimaya Perfumes - Sharaf The Club Eau de Parfum - 100 ml

PriceData har fulgt prisen på Zimaya Perfumes - Sharaf The Club Eau de Parfum - 100 ml i 183 dage. Laveste pris i perioden er 46 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 265 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 185 kr.

Den nuværende pris på 46 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 83% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Zimaya Perfumes - Sharaf The Club Eau de Parfum - 100 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Zimaya Perfumes - Sharaf The Club Eau de Parfum - 100 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202646 kr133 kr (74%)
24. maj 2026179 kr86 kr (32%)
23. maj 2026265 kr86 kr (48%)
20. apr. 2026179 kr56 kr (24%)
19. apr. 2026235 kr56 kr (31%)
18. feb. 2026179 kr11 kr (7%)
14. feb. 2026168 kr6 kr (3%)
13. feb. 2026174 kr2 kr (1%)
31. jan. 2026172 kr17 kr (9%)
26. jan. 2026189 kr9,95 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret