Gå til hovedindhold

Lattafa Perfumes - Pride Art of Wood Eau de Parfum - 100 ml

LattafaParfume og eau de cologneEAN: 6290360592763
Pris fra 171 krtil 365 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 194 kr (53% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Lattafa Perfumes - Pride Art of Wood Eau de Parfum - 100 ml og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 171 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lattafa Pride Art Of Wood Eau De Parfum 100 ml (unisex)
171 kr
Til butik
Lattafa Pride Art Of Wood Eau De Parfum 100 ml (unisex) billede

Produktspecifikationer

Mærke: Lattafa
Kategori: Eau de Parfume til kvinder
Farve: 1
Artikel nr.: 6290360592763
EAN: 6290360592763
Varenr.: 21861116
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Lattafa Perfumes - Pride Art of Wood Eau de Parfum - 100 ml
-67%179 kr
Før 550 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lattafa Pride Art of Wood - 100ml
226 kr
Til butik
Lattafa Pride Art of Wood - 100ml billede

Produktinformation

Som medlem af den træagtige duftfamilie er Art of Wood en harmonisk blanding af naturens fineste elementer. Duften åbner med opfriskende topnoter af grapefrugt, bergamot og pink peber, som skaber en lys og frisk introduktion. Når duften udvikler sig, smelter hjertenoter af patchouli, cedertræ og rose sammen og tilfører dybde og varme til karakteren. Rejsen afsluttes med en rig base af vetiver, vanilje og egetræsmos, som efterlader et varigt indtryk af sofistikation og tiltrækningskraft. Skabt til alle, der værdsætter både styrke og finesse, er Art of Wood en alsidig duft, der går ud over traditionelle kønsgrænser. Uanset om du er på vej til et forretningsmøde eller en afslappet udflugt, tilpasser denne unisex-duft sig ubesværet enhver lejlighed. Den elegante komposition af Art of Wood indfanger essensen af mellemøstlig luksus og gør den til et must-have i enhver parfumesamling.

Produktspecifikationer

Mærke: Lattafa
Kategori: Parfume og dufte
Artikel nr.: 6290360592763
EAN: 6290360592763
Varenr.: 3446920
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Lattafa Pride Art Of Wood Eau de Parfum 100 ml
365 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lattafa Perfumes - Pride Art of Wood Eau de Parfum - 100 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lattafa Perfumes - Pride Art of Wood Eau de Parfum - 100 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK171 kr210 krKøb
2BilligParfume.dk179 kr179 krKøb
3Proshop DK226 kr265 krKøb
4Lyko DK365 kr365 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lattafa Perfumes - Pride Art of Wood Eau de Parfum - 100 ml

PriceData har fulgt prisen på Lattafa Perfumes - Pride Art of Wood Eau de Parfum - 100 ml i 176 dage. Laveste pris i perioden er 171 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 365 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 227 kr.

Den nuværende pris på 171 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 24% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Lattafa Perfumes - Pride Art of Wood Eau de Parfum - 100 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Lattafa Perfumes - Pride Art of Wood Eau de Parfum - 100 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026171 kr8 kr (4%)
24. maj 2026179 kr46 kr (20%)
23. maj 2026225 kr46 kr (26%)
22. apr. 2026179 kr10 kr (5%)
20. apr. 2026189 kr44 kr (19%)
19. apr. 2026233 kr44 kr (23%)
16. apr. 2026189 kr9,95 kr (5%)
8. feb. 2026198,95 kr166,05 kr (45%)
7. feb. 2026365 kr166,05 kr (83%)
5. feb. 2026198,95 kr166,05 kr (45%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret