Gå til hovedindhold

Lattafa Perfumes - Pride Art of Arabia 2 Eau de Parfum - 100 ml

LattafaParfume og eau de cologneEAN: 6290360591964
Pris fra 289 krtil 535 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 246 kr (46% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Lattafa Perfumes - Pride Art of Arabia 2 Eau de Parfum - 100 ml og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 289 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Lattafa Perfumes - Pride Art of Arabia 2 Eau de Parfum - 100 ml
-51%289 kr
Før 595 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lattafa Perfumes - Pride Art of Arabia 2 Eau de Parfum - 100 ml billede

Produktinformation

Lattafa Perfumes Pride Art of Arabia II Eau de Parfum 100 ml (EDP)

Produktspecifikationer

Kategori: Unisex Dufte
Farve: Sort (Black)
Størrelse: 100 ml
EAN: 6290360591964
Varenr.: 6290360591964
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lattafa Art Of Arabia II EDP 100ml
331 kr
Til butik
Lattafa Art Of Arabia II EDP 100ml billede

Produktinformation

Art of Arabia II Eau De Parfum fra Lattafa Pride er en fængslende duft, der blander rige, eksotiske noter til både mænd og kvinder. Denne 100 ml flaske tilbyder en luksuriøs duft, der fremkalder elegance og sofistikering. Duften er langvarig og perfekt til dem, der værdsætter dristige og distinkte parfumer. Ideel til enhver lejlighed er denne parfume et must-have for dem, der søger en unik og raffineret duftoplevelse.

Produktspecifikationer

Mærke: Lattafa
Kategori: Parfume og dufte
Artikel nr.: 6290360591964
EAN: 6290360591964
Varenr.: 3342010
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Lattafa Pride Art of Arabia II Eau de Parfum 100 ml
535 kr
Til butik
Lattafa Pride Art of Arabia II Eau de Parfum 100 ml billede

Produktinformation

Oplev essensen af sofistikation med Lattafa Pride Art of Arabia II EDP U 100ml, en ægte duftmester. Denne unisex Eau De Parfum i en 100 ml flaske byder på en fængslende duftoplevelse, der kombinerer mystikken fra arabiske nætter med moderne dristighed. Lanceringen i 2023 er skabt til dig, der tør skille dig ud og gøre indtryk.Topnoterne i Pride Art of Arabia II er en unik kombination af frisk bergamotte, krydret rosenpeber, varm kardemomme og den søde, vaniljeagtige duft af heliotrop, hvilket skaber en dynamisk og energigivende åbning. Når duften udvikler sig, afsløres en delikat blomsterbuket af jasmin og lavendel, komplementeret af den cremede, nøddeagtige essens af mandel. Basen fordybes med fyldige, træagtige noter af agartræ, guajaktræ, sandeltræ og den bløde sødme af vanilje, hvilket giver duften dens varme, træagtige og krydrede karakter.Pride Art of Arabia II, skabt af det prestigefyldte Lattafa, er mere end bare en duft; den repræsenterer unisex elegance, der harmoniserer tradition med moderne stil. Perfekt til alle lejligheder, uanset om det er en travl dag på kontoret eller en aften i byen, denne duft sikrer, at du efterlader et varigt indtryk.Med en stregkode på 6290360591964, tilføj denne autentiske bid af arabisk tiltrækning til din samling og omfavn en duft, der fejrer arv og moderne selvsikkerhed.DUFTNOTERTopnoter: Bergamotte, Rosenpeber, Kardemomme, HeliotropMidternoter: Jasmin, Lavendel, MandelBasenoter: Agartræ, Guajaktræ, Sandeltræ, VaniljeAnvendelse:Spray parfumen på ren, tør hud fra en afstand på 15–20 cm. Fokuser på pulspunkter som håndled, hals og bag ørerne. Lad tørre naturligt uden at gnide. Undgå kontakt med øjne, skadet hud og slimhinder. Kun til udvortes brug. Hold væk fra åben ild og varmekilder. Opbevar køligt og tørt, uden for børns rækkevidde. Lattafa Pride Art of Arabia II Eau de Parfum 100 ml...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lattafa
Kategori: Eau de Parfum
Størrelse: 100.000000000
Artikel nr.: 6290360591964
EAN: 6290360591964
Varenr.: 4112-203-0100

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lattafa Perfumes - Pride Art of Arabia 2 Eau de Parfum - 100 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lattafa Perfumes - Pride Art of Arabia 2 Eau de Parfum - 100 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1BilligParfume.dk289 kr289 krKøb
2Proshop DK331 kr370 krKøb
3Lyko DK535 kr535 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lattafa Perfumes - Pride Art of Arabia 2 Eau de Parfum - 100 ml

PriceData har fulgt prisen på Lattafa Perfumes - Pride Art of Arabia 2 Eau de Parfum - 100 ml i 182 dage. Laveste pris i perioden er 281 kr (registreret d. 14. december 2025), højeste er 331 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 299 kr.

Den nuværende pris på 289 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Lattafa Perfumes - Pride Art of Arabia 2 Eau de Parfum - 100 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Lattafa Perfumes - Pride Art of Arabia 2 Eau de Parfum - 100 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026289 kr40 kr (12%)
23. maj 2026329 kr40 kr (14%)
20. apr. 2026289 kr42 kr (13%)
19. apr. 2026331 kr42 kr (15%)
8. feb. 2026289 kr39 kr (12%)
7. feb. 2026328 kr39 kr (13%)
5. feb. 2026289 kr41 kr (12%)
4. feb. 2026330 kr41 kr (14%)
6. jan. 2026289 kr5 kr (2%)
3. jan. 2026284 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret