Gå til hovedindhold

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh Scarlet Eau de Parfum - 60 ml

LattafaParfume og eau de cologneEAN: 6290362349938
Pris fra 31 krtil 139 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 108 kr (78% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh Scarlet Eau de Parfum - 60 ml og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 31 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Perfumeza.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
Lattafa Ana Abiyedh Scarlet Unisex Eau de Parfum
31 kr
Til butik
Lattafa Ana Abiyedh Scarlet Unisex Eau de Parfum billede

Produktinformation

Omfavn modig elegance med Lattafa Ana Abiyedh Scarlet Eau de Parfum, en karakteristisk unisex-duft fra Lattafa designet til dem, der hylder individualitet og raffineret sofistikering. Denne fængslende duft blander rig blomsterdybde med varme krydderier og...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lattafa
Kategori: Parfume
Størrelse: 3ml
EAN: 6290362349938
Varenr.: 55863204643140
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lattafa Ana Abiyedh Scarlet EDP - 60 ml
110 kr
Til butik
Lattafa Ana Abiyedh Scarlet EDP - 60 ml billede

Produktinformation

Sød. Frugtagtig. Varmt blomsteragtig. Ana Abiyedh Scarlet er en fængslende duft, der afbalancerer levende frugtighed med cremede blomster og en varm, moskusagtig base. Den er designet til dem, der sætter pris på en sød, men sofistikeret duft, og giver en dejlig duftoplevelse. Duftnoter: - Top: Sort kirsebær, pink peber - Hjerte: Hvid rose, pæon, tonkabønne, muskatnød - Base: Patchouli, krystalliseret karamelsukker, vanilje Ana Abiyedh Scarlet er perfekt til aftenbrug, romantiske lejligheder, eller når du ønsker en duft, der er både sød og elegant.

Produktspecifikationer

Mærke: Lattafa
Kategori: Parfume og dufte
Artikel nr.: 6290362349938
EAN: 6290362349938
Varenr.: 3424659
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh Scarlet Eau de Parfum - 60 ml
-69%139 kr
Før 450 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh Scarlet Eau de Parfum - 60 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh Scarlet Eau de Parfum - 60 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Perfumeza.dk31 kr31 krKøb
2Proshop DK110 kr149 krKøb
3BilligParfume.dk139 kr139 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh Scarlet Eau de Parfum - 60 ml

PriceData har fulgt prisen på Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh Scarlet Eau de Parfum - 60 ml i 180 dage. Laveste pris i perioden er 31 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 139 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 116 kr.

Den nuværende pris på 31 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 70% den seneste måned. Der er registreret 33 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 52 prisændringer for Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh Scarlet Eau de Parfum - 60 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 52 prisændringer for Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh Scarlet Eau de Parfum - 60 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202631 kr79 kr (72%)
26. maj 2026110 kr12 kr (10%)
20. maj 2026122 kr22 kr (22%)
18. maj 2026100 kr21 kr (17%)
17. maj 2026121 kr21 kr (21%)
15. maj 2026100 kr2 kr (2%)
14. maj 202698 kr1 kr (1%)
12. maj 202699 kr1 kr (1%)
9. maj 2026100 kr1 kr (1%)
7. maj 2026101 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret