Gå til hovedindhold

Lattafa eau de parfum natural spray ana abiyedh i am white 60ml

LattafaParfume og eau de cologneEAN: 6291106066890
Pris fra 103 krtil 149 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 46 kr (31% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 75,81 kr 23. maj

Sammenlign priser på Lattafa eau de parfum natural spray ana abiyedh i am white 60ml og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 103 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lattafa Ana Abiyedh EDP 60 ml
103 kr
Til butik
Lattafa Ana Abiyedh EDP  60 ml billede

Produktspecifikationer

Mærke: Lattafa
Kategori: Eau de Parfume til kvinder
Farve: 1
Artikel nr.: 6291106066890
EAN: 6291106066890
Varenr.: 7206558
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lattafa Ana Abiyedh EDP 60ml
107 kr
Til butik
Lattafa Ana Abiyedh EDP 60ml billede

Produktinformation

Træd ind i en verden af luksus og raffinement med Ana Abiyedh fra Lattafa. Denne unisexduft byder på en unik sammensætning af noter, der gør den ideel for dem, der søger en forførende og luksuriøs duft. Duften åbner med friske citrusnoter af appelsin og bergamot, som gradvist flettes sammen med delikate, søde noter af pære og varm vanilje. Basen af moskus og tør rav giver hele kompositionen et sensuelt og langvarigt præg.

Produktspecifikationer

Mærke: Lattafa
Kategori: Parfume og dufte
Artikel nr.: 6291106066890
EAN: 6291106066890
Varenr.: 3440964
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Lattafa Ana Abiyedh Edp Spray 60 ml
118 kr
Til butik
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh - 60 ml - Edp
-63%148,95 kr
Før 400 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Hobbix
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Lattafa eau de parfum natural spray ana abiyedh i am white 60ml
149 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lattafa eau de parfum natural spray ana abiyedh i am white 60ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lattafa eau de parfum natural spray ana abiyedh i am white 60ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK103 kr142 krKøb
2Proshop DK107 kr146 krKøb
3Teknikproffset DK118 kr167 krKøb
4BilligParfume.dk148,95 kr148,95 krKøb
5Hobbix149 kr149 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lattafa eau de parfum natural spray ana abiyedh i am white 60ml

PriceData har fulgt prisen på Lattafa eau de parfum natural spray ana abiyedh i am white 60ml i 183 dage. Laveste pris i perioden er 75,81 kr (registreret d. 13. maj 2026), højeste er 148,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 114 kr.

Den nuværende pris på 103 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 36% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for Lattafa eau de parfum natural spray ana abiyedh i am white 60ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for Lattafa eau de parfum natural spray ana abiyedh i am white 60ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026103 kr27,19 kr (36%)
23. maj 202675,81 kr27,19 kr (26%)
15. maj 2026103 kr27,19 kr (36%)
13. maj 202675,81 kr26,19 kr (26%)
11. jan. 2026102 kr35 kr (26%)
25. dec. 2025137 kr11,95 kr (8%)
23. dec. 2025148,95 kr10,95 kr (8%)
21. dec. 2025138 kr2 kr (1%)
13. dec. 2025136 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret