Gå til hovedindhold

BAIER Laserliner rotationslaser - Cubus 210 Set, rød laser, rækkevidde 200m

BAIERRedskaberEAN: 4021563715015
Pris fra 7.235 krtil 7.539,38 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 304,38 kr (4% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Laserliner rotationslaser - Cubus 210 Set, rød laser, rækkevidde 200m og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 7235 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Laserliner rotationslaser - Cubus 210 Set, rød laser, rækkevidde 200m
7.235 kr
Til butik
Laserliner rotationslaser - Cubus 210 Set, rød laser, rækkevidde 200m billede

Produktspecifikationer

Mærke: BAIER
Kategori: Nivelleringsudstyr
Farve: 1
Artikel nr.: 49-052205
EAN: 4021563715015
Varenr.: 8703416
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
CUBUS 210 RØD ROTATIONSLASER SÆT
7.275,55 kr
Til butik
CUBUS 210 RØD ROTATIONSLASER SÆT billede

Produktinformation

Fuldautomatisk rød rotationslaser - Selvnivellerende både horisontalt og vertikalt - Motorophæng - Selvnivelleringsområde på 5°, nøjagtighed 1.5 mm / 10 m - Alle rotationslaserens funktioner kan kontrolleres med en fjernbetjening fra en afstand på op til...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LASERLINER
EAN: 4021563715015
Varenr.: 15843759620431
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Laserliner Cubus 210 Set rotationslaser m/tilbehør
-4%7.539,38 kr
Før 7.861,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Laserliner Cubus 210 Set rotationslaser m/tilbehør billede

Produktinformation

Denne avancerede røde rotationslaser er en uundværlig teknologisk innovation, ideel for professionelle inden for bygge- og anlægsbranchen, der står over for udfordringerne ved at opnå nøjagtige nivelleringsresultater på omfattende byggeprojekter. Designet...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Laserliner
Kategori: Laser
EAN: 4021563715015
Varenr.: 476464

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Laserliner rotationslaser - Cubus 210 Set, rød laser, rækkevidde 200m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Laserliner rotationslaser - Cubus 210 Set, rød laser, rækkevidde 200m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK7.235 kr7.235 krKøb
2EL-GROSSISTEN7.275,55 kr7.275,55 krKøb
3Globaltools.dk7.539,38 kr7.539,38 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Laserliner rotationslaser - Cubus 210 Set, rød laser, rækkevidde 200m

PriceData har fulgt prisen på Laserliner rotationslaser - Cubus 210 Set, rød laser, rækkevidde 200m i 182 dage. Laveste pris i perioden er 7.183 kr (registreret d. 2. december 2025), højeste er 7.436 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 7.304 kr.

Den nuværende pris på 7.235 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Laserliner rotationslaser - Cubus 210 Set, rød laser, rækkevidde 200m. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Laserliner rotationslaser - Cubus 210 Set, rød laser, rækkevidde 200m de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
11. maj 20267.235 kr40,55 kr (1%)
9. maj 20267.275,55 kr40,55 kr (1%)
6. maj 20267.235 kr40,55 kr (1%)
5. maj 20267.275,55 kr40,55 kr (1%)
30. apr. 20267.235 kr40,55 kr (1%)
23. apr. 20267.275,55 kr47,45 kr (1%)
22. apr. 20267.323 kr47,45 kr (1%)
19. apr. 20267.275,55 kr47,45 kr (1%)
18. apr. 20267.323 kr47,45 kr (1%)
15. apr. 20267.275,55 kr47,45 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret