Gå til hovedindhold

LARQ PureVis 2, 1000 ml, Dagligt forbrug, Fitness, Vandring, Sport, Sand, Rustfrit stål, Voksen, Mand/kvinde

LARQEAN: 0850032674492
Pris fra 824 krtil 949 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 125 kr (13% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 765 kr 23. mar.

Sammenlign priser på LARQ PureVis 2, 1000 ml, Dagligt forbrug, Fitness, Vandring, Sport, Sand, Rustfrit stål, Voksen, Mand/kvinde og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 824 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
LARQ PureVis 2 Dagligt forbrug, Fitness, Vandring, Sport 1000 ml Rustfrit stål Sand
824 kr
Til butik
LARQ PureVis 2 Dagligt forbrug, Fitness, Vandring, Sport 1000 ml Rustfrit stål Sand billede

Produktinformation

LARQ PureVis 2. Bedste anvendelsesmuligheder: Dagligt forbrug, Fitness, Vandring, Sport, Volumen: 1000 ml, Type af låg: Skruelåg. Batteritype: Indbygget, Batterilevetid: 20 dage. Højde: 286 mm, Diameter: 8,3 cm, Vægt: 439 g

Produktspecifikationer

Mærke: LARQ
Artikel nr.: BWGW100A
EAN: 0850032674492
Varenr.: 1003670074
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LARQ PureVis 2, 1000 ml, Dagligt forbrug, Fitness, Vandring, Sport, Sand, Rustfrit stål, Voksen, Mand/kvinde
919 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
LARQ PureVis 2 drikkeflaske 1.000 ml - rustfrit stål, sand
-1%929 kr
Før 939 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
LARQ PureVis 2 drikkeflaske 1.000 ml - rustfrit stål, sand billede

Produktinformation

Fordele ved vandflaske i rustfrit stålHold dig hydreret hele dagen med LARQ PureVis 2 - en stilren drikkeflaske i rustfrit stål på 1.000 ml. Den er skabt til daglig brug, fitness, hiking og sport, hvor du ønsker en pålidelig flaske, der er nem at gribe om og have med. Den sandfarvede, monokrome finish giver et roligt og moderne udtryk, og den praktiske bæreløkke gør den let at tage med overalt.Gennemført funktionalitet til aktiv hverdagFlasken har dobbeltvægge til kolde drikke og holder koldt i op til 24 timer. Skruelåget i beige lukker sikkert, og en selvrensende funktion med UV‑C LED bidrager til en mere hygiejnisk flaskeoplevelse mellem fyldninger. Indbygget batteri med USB‑opladning giver op til 20 dages drift.Mål: H 28,6 cm, Ø 8,3 cmVægt: 0,439 kgVolumen: 1.000 mlMateriale: Rustfrit stål, dobbeltvæggetFarve: Sand/Beige, monokromLåg: Skruelåg med bærehankHolder koldt: Op til 24 tSelvrens: UV‑C LEDBatteri: Indbygget, op til 20 dage, USB-opladningFri for: Bisphenol A (BPA)Målgruppe: Voksne, unisex...

Produktspecifikationer

Mærke: NO NAME
Kategori: Vandfilterkander
Vægt: 9g
EAN: 0850032674492
Varenr.: 2151392
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
LARQ PureVis 2 drikkeflaske 1.000 ml - rustfrit stål, sand
-1%949 kr
Før 959 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LARQ PureVis 2, 1000 ml, Dagligt forbrug, Fitness, Vandring, Sport, Sand, Rustfrit stål, Voksen, Mand/kvinde koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LARQ PureVis 2, 1000 ml, Dagligt forbrug, Fitness, Vandring, Sport, Sand, Rustfrit stål, Voksen, Mand/kvinde koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK824 kr824 krKøb
2CS MEGASTORE DK919 kr958 krKøb
3Boligcenter DK929 kr929 krKøb
4Vivas DK949 kr1.038 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LARQ PureVis 2, 1000 ml, Dagligt forbrug, Fitness, Vandring, Sport, Sand, Rustfrit stål, Voksen, Mand/kvinde

PriceData har fulgt prisen på LARQ PureVis 2, 1000 ml, Dagligt forbrug, Fitness, Vandring, Sport, Sand, Rustfrit stål, Voksen, Mand/kvinde i 95 dage. Laveste pris i perioden er 765 kr (registreret d. 23. marts 2026), højeste er 929 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 841 kr.

Den nuværende pris på 824 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for LARQ PureVis 2, 1000 ml, Dagligt forbrug, Fitness, Vandring, Sport, Sand, Rustfrit stål, Voksen, Mand/kvinde. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for LARQ PureVis 2, 1000 ml, Dagligt forbrug, Fitness, Vandring, Sport, Sand, Rustfrit stål, Voksen, Mand/kvinde de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026824 kr1 kr (0%)
30. maj 2026823 kr1 kr (0%)
27. maj 2026824 kr89 kr (10%)
24. maj 2026913 kr1 kr (0%)
22. maj 2026912 kr
16. maj 2026912,8 kr16,2 kr (2%)
12. maj 2026929 kr13 kr (1%)
11. maj 2026916 kr3 kr (0%)
9. maj 2026919 kr3 kr (0%)
8. maj 2026916 kr5 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret