Gå til hovedindhold

Laptop hylster Lenovo Origami 14" - polyurethan, grå

LenovoHåndholdt enhed – tilbehørEAN: 0195892119999
Pris fra 215 krtil 249 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 34 kr (14% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 189 kr 14. mar.

Sammenlign priser på Laptop hylster Lenovo Origami 14" - polyurethan, grå og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 215 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lenovo Hylster til notebook Polyurethan Grå
215 kr
Til butik
Lenovo Hylster til notebook Polyurethan Grå billede

Produktinformation

Lenovo Origami - Hylster til notebook - grå

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Artikel nr.: 4X41R83942
EAN: 0195892119999
Varenr.: 1002935915
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Laptop hylster Lenovo Origami 14" - polyurethan, grå
-37%219 kr
Før 349 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Laptop hylster Lenovo Origami 14" - polyurethan, grå billede

Produktinformation

Lenovo Origami - Hylster til notebook - gråGenereltBredde: 35.5 cmDybde: 1 cmEgenskaber: Ergonomisk, polstret notebook-rumFarve: GråForingsmateriale: Genbrugt polyetylen tereftalat (R-PET)Forsendelsesdimensioner (VxDxH)/vægt: 36 cm x 26 cm x 1.5 cm / 450 gHøjde: 25.5 cmProduktmateriale: PolyurethanProdukttype: Hylster til notebookVægt: 410 gDiverseEgenskaber: PE pose + mavebånd pakkeProducentgarantiService & Support: 1 års garanti...

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Kategori: Opbevaringer til laptop
Vægt: 0.47g
EAN: 0195892119999
Varenr.: 1864464
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lenovo Origami - Hylster til notebook - grå
219 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Laptop hylster Lenovo Origami 14" - polyurethan, grå
-35%239 kr
Før 369 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lenovo Origami 14" X9 Sleeve
248 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Lenovo Hylster til notebook Polyurethan Grå
249 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Laptop hylster Lenovo Origami 14" - polyurethan, grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Laptop hylster Lenovo Origami 14" - polyurethan, grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK215 kr215 krKøb
2Boligcenter DK219 kr219 krKøb
3CS MEGASTORE DK219 kr258 krKøb
4Vivas DK239 kr308 krKøb
5Proshop DK248 kr287 krKøb
6Ultrashop249 kr249 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Laptop hylster Lenovo Origami 14" - polyurethan, grå

PriceData har fulgt prisen på Laptop hylster Lenovo Origami 14" - polyurethan, grå i 170 dage. Laveste pris i perioden er 178 kr (registreret d. 27. februar 2026), højeste er 216 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 193 kr.

Den nuværende pris på 215 kr er 11% over normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 30 prisfald og 37 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 68 prisændringer for Laptop hylster Lenovo Origami 14" - polyurethan, grå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 68 prisændringer for Laptop hylster Lenovo Origami 14" - polyurethan, grå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026215 kr4 kr (2%)
29. maj 2026211 kr3 kr (1%)
26. maj 2026214 kr1 kr (0%)
25. maj 2026213 kr3 kr (1%)
23. maj 2026216 kr1 kr (0%)
21. maj 2026215 kr10 kr (5%)
16. maj 2026205 kr15 kr (8%)
18. mar. 2026190 kr1 kr (1%)
14. mar. 2026189 kr1 kr (1%)
2. mar. 2026190 kr5 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret