Gå til hovedindhold

JO Safety Lang pil brandskilt - 75 x 297 mm / Efterlysende aluminium (udendørs brug) | Skilte | Emne opdelt sortiment | Sikkerhedsskilte

JO SafetySkiltningEAN: 5708387154129
Pris fra 237,5 krtil 250 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 12,5 kr (5% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Lang pil brandskilt - 75 x 297 mm / Efterlysende aluminium (udendørs brug) | Skilte | Emne opdelt sortiment | Sikkerhedsskilte og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 237.5 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Lang pil brandskilt - 75 x 297 mm / Efterlysende aluminium (udendørs brug) | Skilte | Emne opdelt sortiment | Sikkerhedsskilte
237,5 kr
Til butik
Lang pil brandskilt - 75 x 297 mm / Efterlysende aluminium (udendørs brug) | Skilte | Emne opdelt sortiment | Sikkerhedsskilte billede

Produktinformation

Lang pil - Brandskilt Brandskiltet med en lang pil viser klart retningen mod brandudstyr. Skiltet findes i flere materialer og størrelser, hvilket gør det ideelt til både indendørs og udendørs brug. ProduktbeskrivelseBrandskilte er essentielle for både me...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SG Skilte
Kategori: Skilte
EAN: 5708387154129
Varenr.: 49255599112529
Gå til JO Safety DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Brandskilt - Lang pil - Efterlysende aluminium - 75 x 297 mm
250 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lang pil brandskilt - 75 x 297 mm / Efterlysende aluminium (udendørs brug) | Skilte | Emne opdelt sortiment | Sikkerhedsskilte koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lang pil brandskilt - 75 x 297 mm / Efterlysende aluminium (udendørs brug) | Skilte | Emne opdelt sortiment | Sikkerhedsskilte koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten237,5 kr237,5 krKøb
2JO Safety DK250 kr250 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lang pil brandskilt - 75 x 297 mm / Efterlysende aluminium (udendørs brug) | Skilte | Emne opdelt sortiment | Sikkerhedsskilte

PriceData har fulgt prisen på Lang pil brandskilt - 75 x 297 mm / Efterlysende aluminium (udendørs brug) | Skilte | Emne opdelt sortiment | Sikkerhedsskilte i 86 dage. Laveste pris i perioden er 237,5 kr (registreret d. 9. marts 2026), højeste er 250 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 243 kr.

Den nuværende pris på 237,5 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for Lang pil brandskilt - 75 x 297 mm / Efterlysende aluminium (udendørs brug) | Skilte | Emne opdelt sortiment | Sikkerhedsskilte. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for Lang pil brandskilt - 75 x 297 mm / Efterlysende aluminium (udendørs brug) | Skilte | Emne opdelt sortiment | Sikkerhedsskilte de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026237,5 kr12,5 kr (5%)
24. maj 2026250 kr12,5 kr (5%)
21. maj 2026237,5 kr12,5 kr (5%)
20. maj 2026250 kr12,5 kr (5%)
9. mar. 2026237,5 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret