Gå til hovedindhold

Lancôme Lancome paris rénergie H.P.N. 300-peptide cream high-performance anti-aging cream refill 50ml

LancômeLotion og fugtighedscremeEAN: 3614273926836
Pris fra 549 krtil 810 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 261 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 534,92 kr 21. mar.

Sammenlign priser på Lancome paris rénergie H.P.N. 300-peptide cream high-performance anti-aging cream refill 50ml og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 549 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Hobbix
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Lancome paris rénergie H.P.N. 300-peptide cream high-performance anti-aging cream refill 50ml
549 kr
Til butik
Lancome paris rénergie H.P.N. 300-peptide cream high-performance anti-aging cream refill 50ml billede

Produktspecifikationer

Kategori: Ansigt
EAN: 3614273926836
Varenr.: 3614273926836
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Lancome Renergie H.P.N. 300-Peptide Cream Refill 50 ml
-25%607,5 kr
Før 810 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lancome Renergie H.P.N. 300-Peptide Cream Refill 50 ml billede

Produktinformation

Lancôme Rénergie H.P.N. 300-Peptide Cream Refill er en refill til din originale krukke [Lancôme Rénergie H.P.N. 300-Peptide Cream 50 ml](https://nicehair.dk/lancome-renergie-hpn-300-peptid-cream-50-ml.html). På denne måde kan du får din yndlingscreme ti...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lancome
Kategori: Lotion & Moisturizer
EAN: 3614273926836
Varenr.: 102844
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lancôme Rénergie H.P.N. 300-Peptide Cream Refill (50 ml)
-28%612 kr
Før 852 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lancôme Rénergie H.P.N. 300-Peptide Cream Refill (50 ml) billede

Produktinformation

LANCÔME RÉNERGIE H.P.N. 300-PEPTIDE CREAM REFILL RESULTATER ALLEREDE EFTER DEN FØRSTE UGE OG EN SKØN, SANSELIG OPLEVELSE H.P.N. 300-PEPTIDE CREAM er en effektiv anti-aging-dagcreme, som kombinerer 300 typer peptider - den højeste koncentration, Lancôme nogensinde har fremstillet. Cremen har vist sig at kunne styrke den naturlige hudfornyelse. TRE AKTIVE INGREDIENSER For første gang koncentrerer Lancôme hyaluronsyre, over 300 typer peptider og niacinamid i en unik creme. HYALURONSYRE Hyaluronsyre er kendt for sin fyldende effekt på huden, og at den kan holde op til 1000 gange sin egen vægt i vand Skabt med hjælp fra bioteknologi 300 peptider Virker opstrammende Peptider er studeret indenfor regenerativ videnskab for at styrke den naturlige hudfornyelse Dokumenteret anti-aging effekt på fasthed, elasticitet og hudkvalitet NIACINAMID Mod pigmentpletter En form for B3-vitamin, som har dokumenteret effekt på hudtonen ved at bidrage til en ensartet hudtone og være effektiv mod pigmentpletter SANSELIG FØLELSE Den bløde konsistens indeholder en høj koncentration af aktive ingredienser og svøber huden med en blød og luksuriøs følelse. FOR RESULTATER ALLEREDE EFTER DEN FØRSTE UGE Opstrammende effekt Uge 1: Huden opstrammes, og de slappe områder føles fastere Uge 2: Resultaterne accelereres med en mærkbar effekt på hudens elasticitet og fylde Uge 8: +27% opstrammende, +38% fasthed, +35% elasticitet* Reducering af rynker Uge 1: Rynker i ansigt og hals bliver mindre synlige Uge 2: Huden ser opfrisket ud med +39% forbedring af hudens ensartethed* Uge 8: +48% glattere hud* Reduktion af mørke pletter Uge 1: Smukkere glød og en klinisk forbedring kan måles på mørke pletter Uge 2: Hudens ensartethed opleves betydeligt forbedret Uge 8: -22% mørke pletter og +22% glattere hud* *kosmeto-klinisk objektiv klassifikation, 84 kvinder, flere fototyper EN NY INNOVATIV EMBALLAGE 64% mindre emballagemateriale* 30% genanvendt glas Nu i et genopfyldeligt design *Rénergie H.P.N 300-Peptide Cream og 2 refills i sammenligning med 3 Rénergie Multi-Lift Ultra. RÉNERGIE ANTI-AGE-RUTINE I HVER TRIN AF DIN RUTINE TRIN 1: SERUM - Rénergie H.C.F. Triple Serum for en forbedredret hudkvalitet lag for lag TRIN 2: ØJENCREME - Rénergie Yeux, der giver øjenkonturerne et yngre udseende TRIN 3: ANSIGTSCREME - Rénergie H.P.N 300-Peptide Cream for at få synlige resultater allerede efter en uge Er du vant til Lancôme Rénergie Multi-Lift Ultra Cream? Prøv i stedet den nye Rénergie H.P.N 300-Peptide Cream med endnu flere fordele...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lancôme
Kategori: Dagcreme
Vægt: 810g
Artikel nr.: LE2413
EAN: 3614273926836
Varenr.: B082126
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Lancôme Rénergie H.P.N. 300-Peptide Refill 50 ml
-15%625 kr
Før 736 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Lancôme Rénergie H.P.N. 300-Peptide Cream 50 ml Refill
732 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Lancôme Renergie Multi-Lift Ultra H.P.N. 300-Peptide Refill 50 ml
810 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lancome paris rénergie H.P.N. 300-peptide cream high-performance anti-aging cream refill 50ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lancome paris rénergie H.P.N. 300-peptide cream high-performance anti-aging cream refill 50ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Hobbix549 kr549 krKøb
2NiceHair.dk607,5 kr607,5 krKøb
3Bangerhead DK612 kr612 krKøb
4Cocopanda DK625 kr625 krKøb
5NordicFeel DK732 kr732 krKøb
6Lyko DK810 kr810 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lancome paris rénergie H.P.N. 300-peptide cream high-performance anti-aging cream refill 50ml

PriceData har fulgt prisen på Lancome paris rénergie H.P.N. 300-peptide cream high-performance anti-aging cream refill 50ml i 116 dage. Laveste pris i perioden er 512,4 kr (registreret d. 24. februar 2026), højeste er 714 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 565 kr.

Den nuværende pris på 549 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 23% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Lancome paris rénergie H.P.N. 300-peptide cream high-performance anti-aging cream refill 50ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Lancome paris rénergie H.P.N. 300-peptide cream high-performance anti-aging cream refill 50ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
18. maj 2026549 kr165 kr (23%)
17. maj 2026714 kr165 kr (30%)
3. maj 2026549 kr99 kr (15%)
1. maj 2026648 kr99 kr (18%)
16. apr. 2026549 kr30 kr (5%)
15. apr. 2026579 kr30 kr (5%)
24. mar. 2026549 kr14,08 kr (3%)
21. mar. 2026534,92 kr14,08 kr (3%)
9. mar. 2026549 kr108 kr (16%)
8. mar. 2026657 kr108 kr (20%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret