Gå til hovedindhold

Lancôme Lancome Genifique Youth Activating Cream 50 ml All Skin Types

LancômeLotion og fugtighedscremeEAN: 3605532024844
Pris fra 508 krtil 735 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 227 kr (31% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 464 kr 26. apr.

Sammenlign priser på Lancome Genifique Youth Activating Cream 50 ml All Skin Types og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 508 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lancôme Genifique Youth Activating Cream 50 ml
508 kr
Til butik
Lancôme Genifique Youth Activating Cream 50 ml billede

Produktspecifikationer

Mærke: Lancome
Kategori: Ansigtspleje
Farve: 4
Artikel nr.: 3605532024844
EAN: 3605532024844
Varenr.: 3289266
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lancôme Genifique Day Cream 50ml
532 kr
Til butik
Lancôme Genifique Day Cream 50ml billede

Produktinformation

Lancôme Génifique Dagcreme er en fugtgivende dagcreme, der bekæmper de første tegn på aldring. Den styrker hudens ungdommelige udseende og giver en fløjlsagtig tekstur. Cremens formel tilfører fugt og efterlader huden blød med en strålende glød.

Produktspecifikationer

Mærke: Lancôme
Kategori: Ansigtspleje
Artikel nr.: 3605532024844
EAN: 3605532024844
Varenr.: 2909335
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Lancome Genifique Youth Activating Cream 50 ml All Skin Types
554 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lancôme Genifique Day Cream (50ml)
-26%589 kr
Før 791 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Lancôme Génifique Youth Activating Day Cream 50 ml
-10%589 kr
Før 655 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Lancôme Génifique Youth Activating Day Cream 50 ml
686 kr
Til butik
Gå til EauDeParfum.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Lancome Genifique Day Cream 50 ml
725 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Lancôme Génifique Day Cream 50 ml
735 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lancome Genifique Youth Activating Cream 50 ml All Skin Types koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lancome Genifique Youth Activating Cream 50 ml All Skin Types koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK508 kr547 krKøb
2Proshop DK532 kr571 krKøb
3Teknikproffset DK554 kr603 krKøb
4Bangerhead DK589 kr589 krKøb
5Cocopanda DK589 kr589 krKøb
6NordicFeel DK686 kr686 krKøb
7EauDeParfum.dk725 kr725 krKøb
8Lyko DK735 kr735 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lancome Genifique Youth Activating Cream 50 ml All Skin Types

PriceData har fulgt prisen på Lancome Genifique Youth Activating Cream 50 ml All Skin Types i 175 dage. Laveste pris i perioden er 464 kr (registreret d. 6. april 2026), højeste er 512 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 494 kr.

Den nuværende pris på 508 kr er 3% over normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 46 prisændringer for Lancome Genifique Youth Activating Cream 50 ml All Skin Types. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 46 prisændringer for Lancome Genifique Youth Activating Cream 50 ml All Skin Types de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026508 kr18 kr (4%)
28. maj 2026490 kr20 kr (4%)
27. maj 2026510 kr20 kr (4%)
26. maj 2026490 kr21 kr (4%)
25. maj 2026511 kr21 kr (4%)
23. maj 2026490 kr1 kr (0%)
22. maj 2026489 kr1 kr (0%)
20. maj 2026490 kr1 kr (0%)
14. maj 2026489 kr25 kr (5%)
26. apr. 2026464 kr9 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret