Gå til hovedindhold

Lancôme Génifique Yeux Ultimate Concentrated Eye Cream (20 ml)

LancômeLotion og fugtighedscremeEAN: 3614274308464
Pris fra 378,75 krtil 505 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 126,25 kr (25% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 345,26 kr 5. apr.

Sammenlign priser på Lancôme Génifique Yeux Ultimate Concentrated Eye Cream (20 ml) og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 378.75 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Lancome Genifique Eye Cream 20 ml
-25%378,75 kr
Før 505 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lancome Genifique Eye Cream 20 ml billede

Produktinformation

Lancôme Génifique Eye Cream er en fugtgivende og styrkende creme til øjenområdet. Hos Lancôme tror vi, at sund hud starter med en stærk hudbarriere. Fordi huden omkring dine øjne er dobbelt så tynd som ansigtshuden, er den særligt sårbar over for skader...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lancome
Kategori: Lotion & Moisturizer
EAN: 3614274308464
Varenr.: 116064
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lancôme Génifique Yeux Ultimate Concentrated Eye Cream (20 ml)
-28%382 kr
Før 531 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lancôme Génifique Yeux Ultimate Concentrated Eye Cream (20 ml) billede

Produktinformation

Lancôme Génifique Yeux Ultimate Concentrated Eye Cream: Fugtgivende og styrkende creme til øjenområdet. Hos Lancôme tror vi, at sund hud starter med en stærk hudbarriere. Fordi huden omkring dine øjne er dobbelt så tynd som ansigtshuden, er den særligt sårbar over for skader og ældes hurtigere. Vores ultimative styrkende hudpleje, der er et resultat af 27 års forskning, tilbyder en styrket effekt drevet af en unik kombination af aktive stoffer. Billioner af mikroniseret Beta Glucan-CM beriget med et bioaktivt stof, Enoxolone, der er kendt for at lindre rødme og hævelse. Hvorfor Génifique Yeux Ultimate Concentrated Eye Cream? - Velegnet til alle hudtyper - også sensitiv hud - Dermatologisk testet - Styrker øjenkonturens hud - Reducerer rynker og rander under øjnene *Klinisk test, efter 8 uger, 50 kvinder...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lancôme
Kategori: Øjencreme
0
Artikel nr.: LF2351
EAN: 3614274308464
Varenr.: B095747
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Lancôme Génifique Ultimate Yeux Eye Cream 20ml
-15%408 kr
Før 481 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Lancôme LC GENIFIQUE EYE CREAM J20ML R25 20 ml
445 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Lancôme - Genifique Eye Cream
469,95 kr
Til butik
Gå til EauDeParfum.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Lancome Genifique Yeux Ultimate Concentrated Eye Cream 20 ml
505 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Lancôme Génifique Yeaux Ultimate Concentrated Eye Cream 20 ml
505 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lancôme Génifique Yeux Ultimate Concentrated Eye Cream (20 ml) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lancôme Génifique Yeux Ultimate Concentrated Eye Cream (20 ml) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NiceHair.dk378,75 kr378,75 krKøb
2Bangerhead DK382 kr382 krKøb
3Cocopanda DK408 kr408 krKøb
4NordicFeel DK445 kr445 krKøb
5Gucca.dk469,95 kr469,95 krKøb
6EauDeParfum.dk505 kr505 krKøb
7Lyko DK505 kr505 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lancôme Génifique Yeux Ultimate Concentrated Eye Cream (20 ml)

PriceData har fulgt prisen på Lancôme Génifique Yeux Ultimate Concentrated Eye Cream (20 ml) i 180 dage. Laveste pris i perioden er 345,26 kr (registreret d. 5. april 2026), højeste er 459 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 400 kr.

Den nuværende pris på 378,75 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 36 prisfald og 34 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 71 prisændringer for Lancôme Génifique Yeux Ultimate Concentrated Eye Cream (20 ml). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 71 prisændringer for Lancôme Génifique Yeux Ultimate Concentrated Eye Cream (20 ml) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026378,75 kr29,25 kr (7%)
30. maj 2026408 kr29,25 kr (8%)
29. maj 2026378,75 kr29,25 kr (7%)
27. maj 2026408 kr29 kr (8%)
26. maj 2026379 kr29 kr (7%)
25. maj 2026408 kr28 kr (7%)
24. maj 2026380 kr1 kr (0%)
23. maj 2026379 kr25 kr (6%)
21. maj 2026404 kr4 kr (1%)
20. maj 2026408 kr51 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret