Gå til hovedindhold

Lancôme Lancome paris créme-mousse confort with rose extract 125ml

LancômeAnsigtsrensEAN: 3605530744560
Pris fra 179 krtil 285 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 106 kr (37% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Lancome paris créme-mousse confort with rose extract 125ml og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 179 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Hobbix
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Lancome paris créme-mousse confort with rose extract 125ml
179 kr
Til butik
Lancome paris créme-mousse confort with rose extract 125ml billede

Produktspecifikationer

Kategori: Ansigt
EAN: 3605530744560
Varenr.: 3605530744560
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lancôme Crème Cleansing Mousse Confort 125ml
188 kr
Til butik
Lancôme Crème Cleansing Mousse Confort 125ml billede

Produktinformation

Lancôme Crème Mousse Confort er en rig, skummende rensegel, beriget med rosenekstrakt, designet til tør hud. Den fjerner skånsomt makeup og urenheder og efterlader huden ren, blød og uden stramhed. Ideel til daglig brug giver den en behagelig rengøringsoplevelse.

Produktspecifikationer

Mærke: Lancôme
Kategori: Ansigtspleje
Artikel nr.: 3605530744560
EAN: 3605530744560
Varenr.: 2959976
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Lancome Creme-Mousse Confort Creamy Foam 125 ml Dry Skin
230 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Lancôme Crème Mousse Confort Comforting Cleanser - 125 ml
274 kr
Til butik
Gå til EauDeParfum.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Lancome Creme-mousse Confort 125 ml
280 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lancôme Creme Mousse Confort Cleansing Gel (125ml)
-10%285 kr
Før 316 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Lancôme Creme Mousse Confort 125 ml
285 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lancome paris créme-mousse confort with rose extract 125ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lancome paris créme-mousse confort with rose extract 125ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Hobbix179 kr179 krKøb
2Proshop DK188 kr227 krKøb
3Teknikproffset DK230 kr279 krKøb
4NordicFeel DK274 kr274 krKøb
5EauDeParfum.dk280 kr280 krKøb
6Bangerhead DK285 kr285 krKøb
7Lyko DK285 kr285 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lancome paris créme-mousse confort with rose extract 125ml

PriceData har fulgt prisen på Lancome paris créme-mousse confort with rose extract 125ml i 112 dage. Laveste pris i perioden er 179 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 189 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 183 kr.

Den nuværende pris på 179 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Lancome paris créme-mousse confort with rose extract 125ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Lancome paris créme-mousse confort with rose extract 125ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
18. maj 2026179 kr9 kr (5%)
17. maj 2026188 kr9 kr (5%)
3. maj 2026179 kr5 kr (3%)
1. maj 2026184 kr5 kr (3%)
16. apr. 2026179 kr5 kr (3%)
15. apr. 2026184 kr5 kr (3%)
9. mar. 2026179 kr9 kr (5%)
8. mar. 2026188 kr9 kr (5%)
26. feb. 2026179 kr10 kr (5%)
25. feb. 2026189 kr10 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret