Gå til hovedindhold

Lancôme Lancome Lait Galatee Confort Makeup Remover Milk 200 ml Dry Skin

LancômeAnsigtsrensEAN: 3147758030228
Pris fra 175 krtil 280 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 105 kr (38% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Lancome Lait Galatee Confort Makeup Remover Milk 200 ml Dry Skin og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 175 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lancôme Galatee Confort Make Up Remover Milk
175 kr
Til butik
Lancôme Galatee Confort Make Up Remover Milk billede

Produktinformation

Lancome Galatee Confort Make Up Remover Milk, 200 ml

Produktspecifikationer

Mærke: Lancôme
Kategori: Ansigtspleje
Artikel nr.: 3147758030228
EAN: 3147758030228
Varenr.: 2891671
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Lancome Galatee Confort Cleansing Milk Dry Skin 200 ml
-25%213,75 kr
Før 285 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lancome Galatee Confort Cleansing Milk Dry Skin 200 ml billede

Produktinformation

Lancôme Confort Galatée er en fantastisk og skånsom rensemælk til en tør hud. Den bløde og cremede rensemælk fjerner blidt makeup og snavs fra huden. Formlen indeholder ekstrakt fra mandel og honning, der nærer og blødgører huden. Foruden mandel-og honni...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lancome
Kategori: Skin Care Tools
EAN: 3147758030228
Varenr.: 21112
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Lancome Lait Galatee Confort Makeup Remover Milk 200 ml Dry Skin
224 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lancôme Galatee Confort Cleansing Milk (200ml)
-27%230 kr
Før 316 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Lancôme Galatee Confort 200 ml
242 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Lancôme Galatée Confort Comforting Cleansing Milk - 200 ml
266 kr
Til butik
Gå til EauDeParfum.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Lancome Galatee Confort Cleansing Milk 200 ml
280 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lancome Lait Galatee Confort Makeup Remover Milk 200 ml Dry Skin koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lancome Lait Galatee Confort Makeup Remover Milk 200 ml Dry Skin koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK175 kr214 krKøb
2NiceHair.dk213,75 kr213,75 krKøb
3Teknikproffset DK224 kr273 krKøb
4Bangerhead DK230 kr230 krKøb
5Lyko DK242 kr242 krKøb
6NordicFeel DK266 kr266 krKøb
7EauDeParfum.dk280 kr280 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lancome Lait Galatee Confort Makeup Remover Milk 200 ml Dry Skin

PriceData har fulgt prisen på Lancome Lait Galatee Confort Makeup Remover Milk 200 ml Dry Skin i 169 dage. Laveste pris i perioden er 174 kr (registreret d. 17. december 2025), højeste er 246 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 190 kr.

Den nuværende pris på 175 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 35 prisfald og 38 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 74 prisændringer for Lancome Lait Galatee Confort Makeup Remover Milk 200 ml Dry Skin. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 74 prisændringer for Lancome Lait Galatee Confort Makeup Remover Milk 200 ml Dry Skin de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026175 kr23 kr (12%)
30. maj 2026198 kr15 kr (8%)
29. maj 2026183 kr15 kr (8%)
27. maj 2026198 kr21 kr (12%)
26. maj 2026177 kr2 kr (1%)
25. maj 2026175 kr5 kr (3%)
24. maj 2026180 kr16 kr (8%)
23. maj 2026196 kr12 kr (7%)
22. maj 2026184 kr9 kr (5%)
16. maj 2026175 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret