Gå til hovedindhold

Lancôme Lancome Lait Galateis Douceur Gentle Makeup Remover Milk 400 ml (Limited Edition)

LancômeAnsigtsrensEAN: 3605530742580
Pris fra 275,6 krtil 366 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 90,4 kr (25% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 232 kr 12. mar.

Sammenlign priser på Lancome Lait Galateis Douceur Gentle Makeup Remover Milk 400 ml (Limited Edition) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 275.6 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Lancome Lait Galateis Douceur Gentle Makeup Remover Milk 400 ml (Limited Edition)
-28%275,6 kr
Før 385 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lancome Lait Galateis Douceur Gentle Makeup Remover Milk 400 ml (Limited Edition) billede

Produktinformation

Lancme Lait Galatis Douceur. Let renselotion til ansigt og jenmakeup. Til normal hud.

Produktspecifikationer

Mærke: Lancome
Kategori: Facial Cleansers
EAN: 3605530742580
Varenr.: 18947
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Lancome Galatéis Douceur Gentle Softening Cleansing Fluid 400 ml
299 kr
Til butik
Lancome Galatéis Douceur Gentle Softening Cleansing Fluid 400 ml billede

Produktinformation

Galatéis Douceur 400ml er en let renselotion, der med den smarte pumpe gør det nemt at dossere den rette mængde. Den lækre renselotion fjernner blidt makeup og urenheder og efterlader huden ren, blød og frisk. Galatéis Douceur kan også bruges til fjerne øjenmakeup med. Anvendelse: Fordel 1-2 pump i ansigtet med masserende bevægelser på fugtet hud for at opløse makeppen. Når al makeupppen er opløst fjernes produktet med en vatrondel eller en opvredet klud.

Produktspecifikationer

Mærke: Lancome
Kategori: Ansigtspleje
Størrelse: 400.00ml
Artikel nr.: 3605530742580
EAN: 3605530742580
Varenr.: 3605530742580
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Lancôme Galateis Douceur 400 ml
-20%313 kr
Før 392 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Lancôme Lait Galatéis Douceur 400 ml
366 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lancome Lait Galateis Douceur Gentle Makeup Remover Milk 400 ml (Limited Edition) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lancome Lait Galateis Douceur Gentle Makeup Remover Milk 400 ml (Limited Edition) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NiceHair.dk275,6 kr275,6 krKøb
2Beautycos DK299 kr328 krKøb
3Cocopanda DK313 kr313 krKøb
4NordicFeel DK366 kr366 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lancome Lait Galateis Douceur Gentle Makeup Remover Milk 400 ml (Limited Edition)

PriceData har fulgt prisen på Lancome Lait Galateis Douceur Gentle Makeup Remover Milk 400 ml (Limited Edition) i 170 dage. Laveste pris i perioden er 231 kr (registreret d. 14. december 2025), højeste er 299 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 249 kr.

Den nuværende pris på 275,6 kr er 11% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 46 prisændringer for Lancome Lait Galateis Douceur Gentle Makeup Remover Milk 400 ml (Limited Edition). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 46 prisændringer for Lancome Lait Galateis Douceur Gentle Makeup Remover Milk 400 ml (Limited Edition) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026275,6 kr23,4 kr (8%)
30. maj 2026299 kr23,4 kr (8%)
11. maj 2026275,6 kr23,4 kr (8%)
10. apr. 2026299 kr34 kr (13%)
9. apr. 2026265 kr16 kr (6%)
8. apr. 2026281 kr18 kr (6%)
20. mar. 2026299 kr23,4 kr (8%)
19. mar. 2026275,6 kr26,6 kr (11%)
16. mar. 2026249 kr50 kr (17%)
15. mar. 2026299 kr50 kr (20%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret