Gå til hovedindhold

Lancôme Lancome Idole Lip Shaper Creamy Matte Lip Liner 1.2 g - 66 Mahogany Mauve

LancômeLæbeblyantEAN: 3614274195569
Pris fra 165 krtil 220 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 55 kr (25% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 132,17 kr 5. mar.

Sammenlign priser på Lancome Idole Lip Shaper Creamy Matte Lip Liner 1.2 g - 66 Mahogany Mauve og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 165 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Lancome Idole Lip Shaper Creamy Matte Lip Liner 1.2 g - 66 Mahogany Mauve
-25%165 kr
Før 220 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lancome Idole Lip Shaper Creamy Matte Lip Liner 1.2 g - 66 Mahogany Mauve billede

Produktinformation

Lancôme Idôle Lip Shaper Creamy Matte Lip Liner - 66 Mahogany Mauve er er en intenst pigmenteret, cremet mat lipliner, der smukt former og definerer dine læber, og giver dem et glat udseende. Denne lipliner trækker ikke i huden under påføringen, er let...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lancome
Kategori: Lip Liner
EAN: 3614274195569
Varenr.: 110563
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Lancôme Lip Idôle Lip Shaper Creamy Matte Lip Liner 66 Mahogany M
-25%186 kr
Før 248 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lancome Lip Idôle Lip Shaper Creamy Matte Lip Liner 66 Mahogany Mauve
-20%186 kr
Før 232 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lancome Lip Idôle Lip Shaper Creamy Matte Lip Liner 66 Mahogany Mauve billede

Produktinformation

Lip Idôle Liner er en intenst pigmenteret, cremet og mat lipliner, der holder i op til 8 timer* og giver bløde og smidige læber. Formlen, der er nem at påføre, giver en intens, cremet og mat farve, der er vandfast og føles behagelig uden at stramme ved påføring. Produktspecifikationer: * Rigt pigmenteret * Cremet formel, der er nem at påføre * Holder i op til 8 timer * Vandfast * Behagelig fornemmelse *Forbrugertest med 103 kvinde...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lancôme
Kategori: Lip liner
Vægt: 9g
Artikel nr.: LE9720
EAN: 3614274195569
Varenr.: B091333
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Lancôme Lip Idole Liner 66 - 1,2 g
195 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Lancôme Lip Idôle Lip Shaper Creamy Matte Lip Liner 66 Mahogany M
220 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lancome Idole Lip Shaper Creamy Matte Lip Liner 1.2 g - 66 Mahogany Mauve koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lancome Idole Lip Shaper Creamy Matte Lip Liner 1.2 g - 66 Mahogany Mauve koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NiceHair.dk165 kr165 krKøb
2Cocopanda DK186 kr186 krKøb
3Bangerhead DK186 kr186 krKøb
4NordicFeel DK195 kr195 krKøb
5Lyko DK220 kr220 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lancome Idole Lip Shaper Creamy Matte Lip Liner 1.2 g - 66 Mahogany Mauve

PriceData har fulgt prisen på Lancome Idole Lip Shaper Creamy Matte Lip Liner 1.2 g - 66 Mahogany Mauve i 166 dage. Laveste pris i perioden er 129,39 kr (registreret d. 20. februar 2026), højeste er 194 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 164 kr.

Den nuværende pris på 165 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 26 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 49 prisændringer for Lancome Idole Lip Shaper Creamy Matte Lip Liner 1.2 g - 66 Mahogany Mauve. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 49 prisændringer for Lancome Idole Lip Shaper Creamy Matte Lip Liner 1.2 g - 66 Mahogany Mauve de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026165 kr21 kr (11%)
30. maj 2026186 kr21 kr (13%)
28. maj 2026165 kr12,33 kr (7%)
25. maj 2026177,33 kr2,33 kr (1%)
22. maj 2026175 kr1 kr (1%)
21. maj 2026176 kr1 kr (1%)
20. maj 2026175 kr2,33 kr (1%)
19. maj 2026177,33 kr2,33 kr (1%)
17. maj 2026175 kr2,33 kr (1%)
10. maj 2026177,33 kr2,33 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret