Gå til hovedindhold

Lancôme Lancome Idole Lip Shaper Creamy Matte Lip Liner 1.2 g - 62 Morning Espresso

LancômeLæbeblyantEAN: 3614274212082
Pris fra 165 krtil 220 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 55 kr (25% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 132 kr 5. mar.

Sammenlign priser på Lancome Idole Lip Shaper Creamy Matte Lip Liner 1.2 g - 62 Morning Espresso og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 165 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Lancome Idole Lip Shaper Creamy Matte Lip Liner 1.2 g - 62 Morning Espresso
-25%165 kr
Før 220 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lancome Idole Lip Shaper Creamy Matte Lip Liner 1.2 g - 62 Morning Espresso billede

Produktinformation

Lancôme Idôle Lip Shaper Creamy Matte Lip Liner - 62 Morning Espresso er er en intenst pigmenteret, cremet mat lipliner, der smukt former og definerer dine læber, og giver dem et glat udseende. Denne lipliner trækker ikke i huden under påføringen, er le...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lancome
Kategori: Lip Liner
EAN: 3614274212082
Varenr.: 110554
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lancome Lip Idôle Lip Shaper Creamy Matte Lip Liner 62 Morning Espresso
-25%175 kr
Før 232 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lancome Lip Idôle Lip Shaper Creamy Matte Lip Liner 62 Morning Espresso billede

Produktinformation

Lip Idôle Liner er en intenst pigmenteret, cremet og mat lipliner, der holder i op til 8 timer* og giver bløde og smidige læber. Formlen, der er nem at påføre, giver en intens, cremet og mat farve, der er vandfast og føles behagelig uden at stramme ved påføring. Produktspecifikationer: * Rigt pigmenteret * Cremet formel, der er nem at påføre * Holder i op til 8 timer * Vandfast * Behagelig fornemmelse *Forbrugertest med 103 kvinde...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lancôme
Kategori: Lip liner
Vægt: 9g
Artikel nr.: LF0193
EAN: 3614274212082
Varenr.: B091336
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Lancôme Lip Idôle Lip Shaper Creamy Matte Lip Liner 62 Morning Es
-25%177 kr
Før 237 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Lancôme Lip Idole Liner 62 - 1,2 g
194 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Lancôme Lip Idôle Lip Shaper Creamy Matte Lip Liner 62 Morning Es
220 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lancome Idole Lip Shaper Creamy Matte Lip Liner 1.2 g - 62 Morning Espresso koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lancome Idole Lip Shaper Creamy Matte Lip Liner 1.2 g - 62 Morning Espresso koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NiceHair.dk165 kr165 krKøb
2Bangerhead DK175 kr175 krKøb
3Cocopanda DK177 kr177 krKøb
4NordicFeel DK194 kr194 krKøb
5Lyko DK220 kr220 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lancome Idole Lip Shaper Creamy Matte Lip Liner 1.2 g - 62 Morning Espresso

PriceData har fulgt prisen på Lancome Idole Lip Shaper Creamy Matte Lip Liner 1.2 g - 62 Morning Espresso i 165 dage. Laveste pris i perioden er 128 kr (registreret d. 24. februar 2026), højeste er 206 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 163 kr.

Den nuværende pris på 165 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 46 prisændringer for Lancome Idole Lip Shaper Creamy Matte Lip Liner 1.2 g - 62 Morning Espresso. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 46 prisændringer for Lancome Idole Lip Shaper Creamy Matte Lip Liner 1.2 g - 62 Morning Espresso de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026165 kr12 kr (7%)
30. maj 2026177 kr12 kr (7%)
28. maj 2026165 kr3,63 kr (2%)
25. maj 2026168,63 kr
22. maj 2026169 kr2 kr (1%)
21. maj 2026167 kr1,63 kr (1%)
20. maj 2026168,63 kr1,63 kr (1%)
19. maj 2026167 kr2 kr (1%)
17. maj 2026169 kr1 kr (1%)
16. maj 2026168 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret