Gå til hovedindhold

Lancôme Lancome Cils Booster Xl Mascara Base 5.5 ml Super-Enhancing - Base - Volume

LancômeMascaraHvid primer med mikrofibreØjenmakeup og vippeplejeEAN: 3614272161832

Luxuriøs hvid mascara primer fra Lancôme der forbereder vipperne perfekt og maksimerer effekten af din yndlingsmascara med mikrofibre og vitaminer. Læs mere

Pris fra 207 krtil 274 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 67 kr (24% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 198 kr 16. mar.

Sammenlign priser på Lancome Cils Booster Xl Mascara Base 5.5 ml Super-Enhancing - Base - Volume og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 207 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Lancôme Hypnôse Renovation Cils Booster XL 5,5ml
-5%207 kr
Før 218 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lancôme Cils Booster XL Mascara Primer
208 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lancome Cils Booster Xl Mascara Base til dame 5 ml
210 kr
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Lancome Cils Booster XL Mascara Base 5.5 ml
-25%221,25 kr
Før 295 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lancôme Cils Booster XL (5,5 ml)
-30%225 kr
Før 321 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Lancome Cils Booster Xl Mascara Base 5.5 ml Super-Enhancing - Base - Volume
240 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Lancôme Cils Booster XL
244 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Lancôme Cils Booster 6 ml
274 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lancome Cils Booster Xl Mascara Base 5.5 ml Super-Enhancing - Base - Volume koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lancome Cils Booster Xl Mascara Base 5.5 ml Super-Enhancing - Base - Volume koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK207 kr207 krKøb
2Proshop DK208 kr247 krKøb
3CS MEGASTORE DK210 kr249 krKøb
4NiceHair.dk221,25 kr221,25 krKøb
5Bangerhead DK225 kr225 krKøb
6Teknikproffset DK240 kr289 krKøb
7Lyko DK244 kr244 krKøb
8NordicFeel DK274 kr274 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Lancôme Cils Booster XL Mascara Primer 5,5ml

Lancôme

Luxuriøs hvid mascara primer fra Lancôme der forbereder vipperne perfekt og maksimerer effekten af din yndlingsmascara med mikrofibre og vitaminer.

• Øjenmakeup og vippepleje
• Hvid primer med mikrofibre

Beskrivelse

Lancôme Cils Booster XL er en revolutionerende hvid mascara primer designet til at maksimere vippernes volumen og længde. Denne luksuriøse primer fra Lancôme indeholder mikrofibre og en nærende formel beriget med vitaminer, der omslutter hver enkelt vippe for optimal forberedelse. Den hvide base forstærker mascaraens farveintensitet og skaber dramatisk flair, mens den silkebløde applikatorbørste sikrer jævn og præcis påføring. Primeren styrker og beskytter vipperne samtidig med at øge holdbarheden af din mascara, hvilket gør den til det perfekte fundament for ethvert vippelook. Ideel til alle der ønsker markante, fyldigere vipper med professionel finish.

Specifikationer

Type:Hvid mascara primer
Effekt:Øger volumen og længde
Indhold:Mikrofibre og vitaminer
Volumen:5.5 ml
Anvendelse:Påføres før mascara
Applikator:Silkeblød børste
Holdbarhed:Forlænger mascaraens holdbarhed

Ofte stillede spørgsmål4 spørgsmål

Hvordan anvendes Lancôme Cils Booster XL?

Påfør primeren på rene vipper fra rod til spids før din almindelige mascara. Lad den tørre i få sekunder, før du påfører mascara for optimal effekt.

Kan Cils Booster XL bruges med alle typer mascara?

Ja, denne primer er designet som det ideelle underlag for enhver mascara og forstærker effekten af både volumen- og længde-mascaraer.

Indeholder produktet nærende ingredienser?

Ja, formlen er beriget med mikrofibre og vitaminer der styrker og beskytter vipperne samtidig med at forberede dem til makeup.

Hvor længe holder produktet?

En tube på 5,5 ml holder typisk 3-6 måneder ved daglig brug, og produktet øger samtidig din mascaras holdbarhed gennem dagen.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lancome Cils Booster Xl Mascara Base 5.5 ml Super-Enhancing - Base - Volume

PriceData har fulgt prisen på Lancome Cils Booster Xl Mascara Base 5.5 ml Super-Enhancing - Base - Volume i 179 dage. Laveste pris i perioden er 198 kr (registreret d. 6. marts 2026), højeste er 222 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 211 kr.

Den nuværende pris på 207 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 32 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 60 prisændringer for Lancome Cils Booster Xl Mascara Base 5.5 ml Super-Enhancing - Base - Volume. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 60 prisændringer for Lancome Cils Booster Xl Mascara Base 5.5 ml Super-Enhancing - Base - Volume de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026207 kr1 kr (0%)
17. maj 2026208 kr1 kr (0%)
16. maj 2026207 kr1 kr (0%)
15. maj 2026208 kr1 kr (0%)
14. maj 2026207 kr1 kr (0%)
9. maj 2026208 kr3 kr (1%)
8. maj 2026205 kr2 kr (1%)
7. maj 2026203 kr4 kr (2%)
6. maj 2026207 kr1 kr (0%)
5. maj 2026206 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret