Gå til hovedindhold

Lancôme Lancome Definicils High Definition Mascara 6.5 ml #01 Noir Infini - Length - Separation

LancômeMascaraEAN: 3147758185010
Pris fra 213 krtil 290 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 77 kr (27% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 189 kr 13. maj

Sammenlign priser på Lancome Definicils High Definition Mascara 6.5 ml #01 Noir Infini - Length - Separation og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 213 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LANCOME Mascara Definicilis 01 6.5ml
213 kr
Til butik
LANCOME Mascara Definicilis 01 6.5ml billede

Produktspecifikationer

Mærke: Lancome
Kategori: Mascara
Farve: 12
Artikel nr.: 3147758185010
EAN: 3147758185010
Varenr.: 1767678
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lancôme Définicils Mascara - No.01 Noir Infini
213 kr
Til butik
Lancôme Définicils Mascara - No.01 Noir Infini billede

Produktinformation

Lancôme Définicils Mascara forlænger og adskiller dine vipper og skaber et naturligt defineret look. Den har en præcis børste med jævnt fordelte børstehår, der hjælper med at fordele formelen jævnt, hvilket undgår klumper eller flager. Denne mascara er ideel for dem, der ønsker lange, adskilte vipper med et raffineret finish.

Produktspecifikationer

Mærke: Lancôme
Kategori: Makeup
Artikel nr.: 3147758185010
EAN: 3147758185010
Varenr.: 2923064
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Lancome Definicils High Definition Mascara 6.5 ml #01 Noir Infini - Length - Separation
217 kr
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Lancome Definicils Mascara 6.5 ml - 01 sort
-25%221,25 kr
Før 295 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Lancôme Definicils Mascara Black Noir Infini 01
222 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lancôme Definicils Length Mascara 01 Noir Infini
-21%254 kr
Før 321 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Brandshop
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Lancome Definicils High Definition Mascara 01 Black, 6,5 ml.
260 kr
Til butik
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Lancome - Definicils Mascara 01 Noir Black
-9%264,95 kr
Før 290 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Lancôme Définicils Mascara Black - 6.5 ml
274 kr
Til butik
Gå til EauDeParfum.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Lancome Definicils Mascara 01 Sort
290 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lancome Definicils High Definition Mascara 6.5 ml #01 Noir Infini - Length - Separation koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lancome Definicils High Definition Mascara 6.5 ml #01 Noir Infini - Length - Separation koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK213 kr252 krKøb
2Proshop DK213 kr252 krKøb
3Teknikproffset DK217 kr266 krKøb
4NiceHair.dk221,25 kr221,25 krKøb
5Lyko DK222 kr222 krKøb
6Bangerhead DK254 kr254 krKøb
7Brandshop260 kr260 krKøb
8BilligParfume.dk264,95 kr264,95 krKøb
9NordicFeel DK274 kr274 krKøb
10EauDeParfum.dk290 kr290 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lancome Definicils High Definition Mascara 6.5 ml #01 Noir Infini - Length - Separation

PriceData har fulgt prisen på Lancome Definicils High Definition Mascara 6.5 ml #01 Noir Infini - Length - Separation i 184 dage. Laveste pris i perioden er 189 kr (registreret d. 13. maj 2026), højeste er 220 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 197 kr.

Den nuværende pris på 213 kr er 8% over normalprisen. Prisen er steget 9% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 44 prisændringer for Lancome Definicils High Definition Mascara 6.5 ml #01 Noir Infini - Length - Separation. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 44 prisændringer for Lancome Definicils High Definition Mascara 6.5 ml #01 Noir Infini - Length - Separation de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026213 kr13 kr (7%)
28. maj 2026200 kr9 kr (5%)
27. maj 2026191 kr1 kr (1%)
25. maj 2026192 kr5 kr (3%)
21. maj 2026197 kr5 kr (2%)
20. maj 2026202 kr5 kr (3%)
14. maj 2026197 kr8 kr (4%)
13. maj 2026189 kr8 kr (4%)
9. maj 2026197 kr4 kr (2%)
8. maj 2026193 kr4 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret