Gå til hovedindhold

NO NAME LANCOM SPSU-920 - Strømforsyning - hot-plug (indstiksmodul) - 920 Watt - for LANCOM GS-3152XSP, GS-3652XUP

NO NAMEEAN: 4044144614989
Pris fra 6.615 krtil 8.019 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 1.404 kr (18% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 6.468 kr 20. maj

Sammenlign priser på LANCOM SPSU-920 - Strømforsyning - hot-plug (indstiksmodul) - 920 Watt - for LANCOM GS-3152XSP, GS-3652XUP og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 6615 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LANCOM SPSU-920 - Strømforsyning - hot-plug (indstiksmodul) - 920 Watt - for LANCOM GS-3152XSP, GS-3652XUP
6.615 kr
Til butik
LANCOM SPSU-920 - Strømforsyning - hot-plug (indstiksmodul) - 920 Watt - for LANCOM GS-3152XSP, GS-3652XUP billede

Produktspecifikationer

Kategori: Strømforsyning
Farve: 2
Artikel nr.: 61498
EAN: 4044144614989
Varenr.: 6103880
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
LANCOM SPSU-920 920Watt
6.616 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
LANCOM SPSU-920 strømforsyning til switch - 920 W
7.999 kr
Til butik
LANCOM SPSU-920 strømforsyning til switch - 920 W billede

Produktinformation

Stabil strøm til netværksswitchesLANCOM SPSU-920 er en strømforsyning udviklet til netværksudstyr, der kræver pålidelig ydelse. Med en samlet effekt på 920 W og et DC-udgangsniveau på 54,5 V leverer den stabil energi til krævende installationer i serverrum og netværksskabe.Designet til driftssikkerhedDen interne enhed arbejder ved 100 - 240 V og 50 - 60 Hz, så den passer i mange miljøer. Indbyggede beskyttelser mod overophedning, overspænding og overstrøm hjælper med at sikre kontinuerlig drift. Det kompakte stålfarvede kabinet (4,0 × 7,4 × 22,0 cm) og en vægt på 900 g gør den let at håndtere ved udskiftning i switch-chassis.Produkttype: StrømforsyningSamlet effekt: 920 WDC-udgangsspænding: 54,5 VAC-input: 100 – 240 V, 50 – 60 HzMaks. strøm: 16,88 ABeskyttelser: Overophedning, overspænding, overstrømIntern: JaFarve: StålDriftstemp.: −5 – 45 °COpbevaringstemp.: −40 – 70 °CMål (H × B × D): 4,0 × 7,4 × 22,0 cmVægt: 0,9 kgPakkens vægt: 1,3 kg...

Produktspecifikationer

Mærke: NO NAME
Kategori: Switches
Vægt: 1.59g
EAN: 4044144614989
Varenr.: 2169188
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
LANCOM SPSU-920 strømforsyning til switch - 920 W
8.019 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LANCOM SPSU-920 - Strømforsyning - hot-plug (indstiksmodul) - 920 Watt - for LANCOM GS-3152XSP, GS-3652XUP koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LANCOM SPSU-920 - Strømforsyning - hot-plug (indstiksmodul) - 920 Watt - for LANCOM GS-3152XSP, GS-3652XUP koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK6.615 kr6.615 krKøb
2CompuMail DK6.616 kr6.616 krKøb
3Boligcenter DK7.999 kr7.999 krKøb
4Vivas DK8.019 kr8.098 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LANCOM SPSU-920 - Strømforsyning - hot-plug (indstiksmodul) - 920 Watt - for LANCOM GS-3152XSP, GS-3652XUP

PriceData har fulgt prisen på LANCOM SPSU-920 - Strømforsyning - hot-plug (indstiksmodul) - 920 Watt - for LANCOM GS-3152XSP, GS-3652XUP i 182 dage. Laveste pris i perioden er 6.432 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 6.927 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 6.681 kr.

Den nuværende pris på 6.615 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 31 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 43 prisændringer for LANCOM SPSU-920 - Strømforsyning - hot-plug (indstiksmodul) - 920 Watt - for LANCOM GS-3152XSP, GS-3652XUP. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 43 prisændringer for LANCOM SPSU-920 - Strømforsyning - hot-plug (indstiksmodul) - 920 Watt - for LANCOM GS-3152XSP, GS-3652XUP de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20266.615 kr1 kr (0%)
30. maj 20266.614 kr3 kr (0%)
29. maj 20266.617 kr35 kr (1%)
28. maj 20266.652 kr2 kr (0%)
27. maj 20266.654 kr37 kr (1%)
26. maj 20266.691 kr36 kr (1%)
25. maj 20266.727 kr241 kr (4%)
23. maj 20266.486 kr36 kr (1%)
22. maj 20266.522 kr54 kr (1%)
20. maj 20266.468 kr74 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret